Lielākās bailes vecākiem ir, ja viņu bērns dabūs traumu, vai vēl ļaunāk, ies bojā. Diemžēl, šī mazā meita ģimenes pārim no Oklahomas, nomira pēc nogādāšanas uz slimnīcu.
Viņa pēkšņi kļuva zila, sāka klepot un vemt asinis. Kad ārsti uztaisīja viņai rentgena uzņēmumu, viņi saprata, kāda šausmīga iemesla dēļ, mazā meitene nomira.
2- gadīgā meitene Briana Florera.
Tas viss sākās diezgan “nekaitīgi”: 2 – gadīgai meitenei pacēlās temperatūra. Viņas vecākiem sākotnēji nebija aizdomas par kaut ko neparastu, bet tad viņa sāka palikt zila un vemt asinis. Viņi uzreiz piezvanīja 911, un meitene tika steidzīgi nogādāta slimnīcā. Rentgena uzņēmums parādīja, ka meitene bija norijusi bateriju no akumulatora.
Baterija no akumulatora.
Drīz meitene tika nogādāta citā slimnīcā, un viņai tika veikta operācija. “Operācija ilga 2 stundas, bet ārsti nekādi nevarēja apturēt asiņošanu,” – saka Brianas vectēvs. “Neviens no mums nepamanīja, ka viņa bija norijusi bateriju.”
Sliktākais šajā stāstā ir tas, ka šādi incidenti notiek diezgan bieži. Šīs baterijas ir diezgan izplatītas, tās ir atrodamas dažādās rotaļlietās un sīkās ierīcēs, radio vadāmās automašīnās un televizora tālvadības pultīs.
Tāda incidenta riskam ir pakļauti pirmsskolas vecuma bērni, jo viņi domā, ka spīdīgā baterija – tas ir kaut kas salds un garšīgs, un vienkārši uzreiz bāž to savā mutē. Pēc Keita Parkinsa vārdiem, “mēs uzsākam speciālu kampaņu veselības departamenta ietvaros. Mūsu mērķis – veicināt izpratni par šo jautājumu “. Neatkarīgi no tā, liela atbildības daļa gulstas uz vecākiem un ģimenes locekļiem.
Ārsti liecina, ka mazā meitene, to saucamo tableti ir norijusi dienu iepriekš, pirms savas nāves. Bet viņi oficiāli neziņo par to un gaida gala pārbaudes rezultātus.
Mirušas meitenes vectēvs saka: “Es gribu panākt to, lai jaundzimušo bērnu vecāki, izmestu no mājas ārā šīs lietas. Tās ir ļoti bīstamas. ”
Pēc “Daily Meil” datiem, no 2008. līdz 2018. gadam, tika reģistrēti 11940 gadījumu, kad bērni ir norijuši šīs baterijas.
Šī meitene nokļuva līdzīgā stāvoklī. Viņas iekšējos orgānos tika novēroti vairāki apdegumi. Tas nozīmē, ka joprojām pastāv letālas asiņošanas risks.
Amars un Fatima Noorvali – zaudēja savu 13 mēnešus veco meitu 2012. gada augustā. Viņa nomira no iekšējās asiņošanas, kā tā baterija saēda visu kuņģi un iekšējās artērijas.
Patiešām, šādu gadījumu risks ir ļoti liels. Protams, galvenā un iespējams, arī vienīgā atbildība gulstas uz vecākiem un ģimenes locekļiem. Maziem bērniem ir raksturīgi bāzt mutē visu kas gards un spīdošs. Tāpēc, ja Jums ir jaundzimušais bērns, tad līdz viņa pieaugšanai pacentieties “aizsargāt” savu māju. Novāciet no bērna acīm visas maziņas un spīdīgas lietas.
Vai patika šis raksts un uzskatāt to par lietderīgu? Neaizmirstiet padalīties ar ģimeni un draugiem.