Kredītlīnija
Reklāmraksti

Kā kredītlīnija var Tev noderēt mājokļa remonta laikā?

Foto: Shutterstock.com

Mājas ir vismīļākā vieta pasaulē, kas gluži tā pat kā viss cits prasa rūpes un dažādu veidu ieguldījumus, lai uzturētu tās kārtībā, pievilcīgas un mājīgas. Laiku pa laikam katram mājoklim ir vajadzīgs remonts – biežāk kosmētiskais, retāk kapitālais –, un abu remontu veidi prasa:

  • laika ieguldījumus;
  • enerģijas ieguldījumus;
  • finansiālos ieguldījumus.

Ja pietrūkst laika vai enerģijas, nekas cits neatliek, kā pieņemt faktu, ka mājokļa remonta darbi ievilksies, un vairāk atpūsties, lai atjaunotu savus enerģijas resursus. Turpretim gadījumā, ja pietrūkst naudas mājokļa remonta izmaksu segšanai, Tev ir iespēja iegūt papildu līdzekļus, piesakoties aizdevumam. Kādi kredītu veidi ir pieejami, kuri no tiem ir piemēroti mājokļa remontam un ar ko kredītlīnija privātpersonām izceļas uz citu aizdevumu veidu fona, uzzini raksta turpinājumā!

No 5 variantiem izvēlies piemērotāko

Mēs dzīvojam ļoti labā laikā, jo cilvēkiem ir pieejama milzīga izvēles brīvība un plašs klāsts dažādu iespēju. Tas attiecas kā uz, piemēram, pārtiku, tā arī uz aizdevumiem. Turklāt katrs aizdevums ir īpaši izstrādāts, lai segtu noteiktu daļu patērētāja vajadzību, tādēļ, zinot galvenos izvērtēšanas parametrus, ir viegli izvēlēties savai situācijai piemērotāko kredīta veidu. Latvijā pieejamie aizdevumi ir:

 

  • ātrie kredīti: neliela apjoma naudas aizdevumi (galvenokārt līdz 425 eiro) ar īsu atmaksas termiņu. Pieejami internetā;
  • patēriņa kredīti: lielāka apjoma naudas aizdevumi (bieži vien līdz 3 000 eiro) uz ilgāku atmaksas termiņu (parasti līdz 3 gadiem). Pieejami internetā un bankās;
  • auto kredīti: naudas aizdevumi, kas izveidoti speciāli auto iegādes mērķim. Visbiežāk kā aizdevuma ķīla tiek izmantota iegādātā automašīna. Pieejami internetā un bankās;
  • hipotēkas: lielapjoma aizdevumi, kas paredzēti nekustamā īpašuma iegādei. Pieejami pret ķīlu (parasti kā ķīla tiek izmantots iegādātais nekustamais īpašums), un tos izsniedz bankas;
  • kredītlīnijas: aizdevumi – “drošības spilveni”: pieteiktais naudas limits vienmēr ir pieejams, jāmaksā tikai par izlietoto naudu.

 

Mājokļa remonta izmaksu segšanai atkarībā no izmaksu lieluma piemēroti būtu līdzekļi, kas iegūti patēriņa kredīta, hipotēkas vai kredītlīnijas formā, tomēr visērtāk un izdevīgāk ir izmantot kredītlīniju.

Kādu tēriņu segšanai ir izmantojama kredītlīnija?

Mājokļa remontā ir sastopamas plaša spektra izmaksas – no ikdienišķajiem elektrības rēķiniem un pārtikas līdz pat samaksai par darbu strādniekiem. Naudu, kas iegūta ar kredītlīnijas palīdzību vari izmantot gan augstāk minēto ikdienas tēriņu apmaksāšanai, gan arī samaksai par materiāliem, instrumentiem, transporta izmaksām materiālu piegādei , gan arī kādas avārijas, kas radusies remonta laikā, seku likvidēšanai un kompensācijai trešajām pusēm, ja avārijas gadījumā cietusi viņu manta. Turklāt pie mums, Cerdit24, pieejamās kredītlīnijas tiek piešķirtas bez komisijas maksas par pieteikuma izskatīšanu, naudas pārskaitīšanu un lietotāja konta uzturēšanu! Sīkāku informāciju par aizdevumu uzmeklē Credit24 mājaslapā!

Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!