Sarunas angļu valodā
Reklāmraksti

6 pārliecinoši iemesli, kāpēc mācīties angļu valodu

Foto: Shutterstock.com

Angļu valodu mēdz dēvēt par visu iespēju valodu. Un ne velti – šobrīd tā ir populārākā saziņas valoda visā pasaulē. Var strīdēties par to, vai tiešām šī ir tā labākā valoda, kurā visai pasaulei sarunāties, un piesaukt faktu, ka esperanto bija krietni vienkāršāka valoda, taču nav vērts – angļu valodā mācās runāt teju it visās pasaules valstīs. Ja vēl nav izdevies to apgūt, tad piedāvājam 6 iemeslus, kas varētu motivēt!

Angļu valoda ir viena no pasaulē populārākajām valodām

Šīs valodas apguve ir vērtīgs laika un resursu ieguldījums, jo sniedz visplašākās lietošanas iespējas – no darba līdz izklaidei, no zinātnes līdz dzeltenajai presei. Visā pasaulē angļu valodu spēj lietot vairāk nekā 1,5 miljardi cilvēku. Tas ir iespaidīgs skaitlis, kas tikai vēlreiz apliecina, ka angļu valoda patiesi ir visas pasaules populārākā valoda. Tāpat angļu valoda ir oficiālā valsts valoda 60 pasaules valstīs.

Angļu valoda paver plašas iespējas

Angļu valodā runā daudzu pasaules valstu iedzīvotāji, tādēļ tās prasmes ir neatsverami noderīgas ne vien ceļojot, bet arī tad, ja rodas vēlme izmēģināt laimi, dzīvojot citā valstī. Tāpat daudzas aizraujošas karjeras iespējas ir saistītas ar ceļošanu, komandējumiem un uzturēšanos dažādās valstīs. Visas pasaules valodas iemācīties nav reāli, tādēļ visa pasaule arvien vairāk uzmanības velta tam, lai apgūtu vienu kopīgu valodu labā un saprotamā līmenī.

Angļu valodas zināšanas tiek augstu vērtētas darba tirgū

Angļu valoda tiek dēvēta par uzņēmējdarbības valodu. Un ne velti – reti kurš uzņēmums darbojas lokāli tikai vienā valstī. Sadarbības partneri, eksporta tirgi, pieredzes apmaiņa, informācijas tehnoloģijas – it viss un vēl vairāk ir saistīts arī ar angļu valodas lietošanu. Protams, ir situācijas, kad var izlīdzēties ar tulku un tulkotāju palīdzību, taču ikviens darba devējs būs priecīgs kandidāta CV ieraudzīt labas svešvalodu prasmes.

Plašākas studiju iespējas

Angļu valoda nav tikai uzņēmējdarbības valoda, tā ir arī izglītības valoda. Labas valodas prasmes paver iespējas studēt pasaulē labākajās universitātēs.

Visplašākā piekļuve literatūrai, mākslai, kultūrai, popkultūrai un izklaidei

Liela daļa pasaules slavenāko grāmatu, mākslas darbu, filmu, seriālu un skaņdarbu ir radīta angļu valodā. Labas valodas zināšanas sniedz iespēju to visu baudīt nepastarpināti.

Angļu valodas tests

Foto: Shutterstock.com

YouTube, Instagram un citu sociālo tīklu valoda

Ja vēlies radīt saturu un uzrunāt plašu sekotāju loku, angļu valoda būs pareizā izvēle. To pašu var attiecināt arī uz satura patērēšanu – iespējams, kāds zviedru speciālists ir ievietojis video tieši par tevi interesējošu tēmu, vai arī portugāļu uztura zinātniece vietnē Instagram publicē tieši tev svarīgu saturu – ir sarežģīti apgūt gan zviedru, gan portugāļu valodu, taču, ja saturs tiks radīts starptautiskai auditorijai angliski, to spēs izbaudīt un novērtēt ikviens visā pasaulē!

Kā apgūt angļu valodu vai uzlabot esošās zināšanas?

Valodas popularitātes dēļ ir plašas iespējas to apgūt gan saviem spēkiem, gan ar privātskolotājiem, gan kursos. Vislabākie panākumi gaidāmi tad, ja angļu valodas kursi tiek apvienoti ar kādu patstāvīgu valodas apguvi veicinošu aktivitāti, piemēram, ir pieejams plašs maksas un bezmaksas lietotņu klāsts viedtālruņiem.

Angļu valodas kursi ir efektīva valodas apguves metode, jo:

  • valoda tiek apgūta sistemātiski;
  • tiek izmantotas praksē pārbaudītas metodes;
  • kursus vada profesionāli pasniedzēji, kas spēj atbildēt uz studentu jautājumiem;
  • regulāras nodarbības disciplinē;
  • ātri redzams rezultāts.

Ja arī tu vēlies apgūt angļu valodu vai uzlabot zināšanas, ielūkojies vietnē Valodumacibas.lv un izvēlies no piedāvātā kursu klāsta sev ērtāko laiku un sagatavotības līmeni, vai arī sazinies ar Valodu skolas speciālistiem un noskaidro, kad vēlāk tiek veidotas grupas vai kā pieteikties privātnodarbībām ar pasniedzēju.

Piesakies jau tūlīt un atver sev pasauli!