hercogiene
Interesanti

5 interesanti fakti par Saseksas hercogieni Meganu Mārklu

4. augustā, kas šogad iekritis sestdienā, savu jau 37 dzimšanas dienu atzīmēs viena no pēdējā laikā visvairāk aprunātākajām pasaules sievietēm – Apvienotās karalistes prinča Harija sieva, izbijusi amerikāņu filmu un seriālu aktrise Megana Mārkla, kas savu aktrises titulu pēc lāzām ar Hariju nomainījusi uz Saseksas hercogienes titulu. Par godu šiem svētkiem, piedāvājam Tev iepazīties ar pieciem interesantiem Saseksas hercogienes Meganas biogrāfijas faktiem!

Frizūra un attiecības ar vīnu

1. Meganas mīļākais matu sakārtojums visos laikos ir bijusi nevīžīga, izspūrusi cope. Kādreiz viņa regulāri bija redzama sabiedrībā ar šo frizūru, bet pēc ieprecēšanās karaliskās ģimenes rindās, Meganai nākas māt ardievas šim matu sakārtojumam un pierast pie vienmēr nevainojamas frizūras.

2. Saseksas hercogienei kādreiz nebija skaidrs, ar ko vēl bez krāsas sarkanvīns atšķiras no baltvīna. Tikai pēc vairākiem gadiem, kas pagāja līdz brīdim, kad viņa beidzot pagaršoja sarkanvīnu, viņas acis burtiski atvērās uz vīnu pasauli un atšķirībām, un viņa beidzot izpratusi vīnu smalkās īpatnības.

Stils un veselība

3. Tie, kas visvairāk seko līdzi karaliskās ģimenes ikdienai, ir piefiksējuši, ka prinča Harija sieva vislabprātāk valkā apavus, kas ir vienu vai divus izmērus lielāki nekā viņas patiesais pēdas izmērs. Tam, protams, ir arī izskaidrojums. Stila eksperti stāsta, ka šādā veidā Megana mēģinot pasargāt pēdas no:

  • kurpju spiešanas;
  • noberzumiem;
  • tulznām.

Mums gan šķiet, ka visefektīvākais risinājums tomēr būtu kurpes, kas der kā uzlietas, jo pārāk lieli apavi arī nav ērti un var noberzt pēdas.

4. Megana Mārkla sabiedrībai atklājusi noslēpumu, kā viņas sejas āda vienmēr ir tik gluda un skaista – tas ir sejas masāžu un regulāru sejas muskuļu vingrinājumu nopelns.

Leģendārs auto

5. Kad nu jau Saseksas hercogiene sāka savu aktrises karjeru un piedalījās pirmajās filmās, viņas pārvietošanās līdzeklis bija vecs, mazliet apdauzīts “Fordiņš”. Protams, tas nav vienīgais interesantais fakts šajā tēmā. Vienīgais veids, kādā Megana varējusi tikt iekšā automašīnā un ārā no tās, bija caur bagāžnieku, jo šofera durvis atteikušās sadarboties jau pašā sākumā.