Zodiaka zīmes, kurām šogad iespējams gaidāmas kāzas

Attēlu rezultāti vaicājumam “wedding wallpaper”

Mīlestība, saderināšanās, medusmēneši, kopdzīves un kāzu gadadienas ir iespējams skaistākie dzīves mirkļi. Šos mirkļus teju katrs otrais cilvēks ir kaut reizi iztēlojies, arī vīrieši. Klusībā katrs mēs ceram apprecēties skaisti un dzīvot ilgi un laimīgi kā rāda filmās, taču reizēm gadās tā, ka dzīve laulātos izšķir un tie atkal paliek vieni mīlestības meklējumos. Neatmet cerības, jo mīlestība noteikti atnāks pie tevis, ja to gaidīsi! Jaunam gadam iesākoties sociālajos tīklos parādījās raksti ar informāciju, ka 2017.gads būšot atraitnes gads un nedrīkstot rīkot kāzas. Ziniet, ja mīlestība ir stipra, gaiša, tad nekas neaturēs no kāzām ar mīļoto! Nebaidies un precies! Šīm zodiaka zīmēs iespējams šajā gadā būs gaidāmas kāzas, tacu tas nenozīmē, ka pārējās nedrīkst precēties un kā vēl var!

DVĪŅI

Šī doma viņiem jau kādu laiku sēž prātā, taču viņi gaida īsto mirkli. Šis gads ienesīs svaigas vēsmas un uzpūtīs kaislību liesmas, kas satuvinās jūs vēl vairāk. Būsi ļoti remantisks pret savu dvēseles radinieku un sapratīsi to, ka jūs esat lemti viens otram.

SKORPIONS

2016. gadā zvaigznes skorpioniem lika palikt vecpuišos vai vecmeitās un plānot kāzas 2017. gadā. Nu ko, 2017. gads ir pienācis! Jau gada sākumā jutīsi vēlmi pāriet nākamajā līmenī ar savu otro pusīti. Šajā gadā skorpioni īpaši izjutīs mīlestību un ar savu prieku iepriecinās visus apkārtējos.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem šis gads būs labs laiks gredzenu mīšanai un tostu uzsaukšanai. Tikai pārdomā labi pirms rīkojies, jo atpakaļ ceļš no tā visa ir sarežģīts. Ilgi gaidītais brīdis būs klāt, kad jutīsi vēlmi un gribēšanu ar otro pusīti pavadīt visu dzīvi kopā.

ZIVIS

Mēs bieži domājam, ka vīrieši un romantika ir divas nesavienojamas lietas. Tomēr tā nebūt nav taisnība! Vīrieši, kuri dzimuši zivju zīmē šajā gadā spers ļoti riskantus soļus, taču beigu beigās būs apmierināti ar dzīvi un būs laimīgi dāvājot citiem savu mīlestību.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?