Visneticamākie un perversākie seksa rekordi (18+)

Visneticamākie un perversākie seksa rekordi

♥Visilgākais dzimumakts notika pagājušajā gadsimtā, pornozvaigznes Mejas Vestas dzīvē. Interesanti, ka pats process, kas ilga 15 stundas no vietas, notika ārpus filmēšanas procesa. Par šo gultas maratonu novecojošā dīva izstāstīja savos memuāros. Pēc tam to kopējo rekordu apstiprināja bijušais draugs Teds. Viņš atzinās, ka “bija jauki pārsteigts un bija apmierināts ar paša spējām”.

♥Vismazākais vīrieša mantības izmērs. Ja ticēt britu institūta datiem, kas kopš 1947. gada veic anonīmas aptaujas par seksuālo tēmu, tad pats mazākais vīrieša dzimumlocekļa izmers ir tikai 2,5 cm. Mediķi apgalvo, ka mēdz pat vēl sliktāki gadījumi – kad locekļa nav vispār.

♥Vislielākie sēklinieki. Spēja sēklinieku palielināšanās ir slimības rezultāts, kad sīki tārpi –parazīti izjauc asinsriti noteiktā ķermeņa daļā ( arī sēkliniekos). Tad tie kļūst līdzīgi boulinga bumbām. Rekorda gadījums reģistrēts Āfrikas iedzīvotājam, kura bumbas svēra gandrīz 70 kg un bija 60 cm diametrā.

♥Rekorda garums sēklas izmešanā pārspēj iztēli: 5 m un 71 cm! “Tālmetējs” – Hamburgas iedzīvotājs Horsts Šulcs pārspēja vidējo statistisko rezultāti gandrīz 30 reizes!

♥Vislielākās krūtis to īpašniecei nesagādā nekādas pozitīvas emocijas. 1995. gadā sabiedrība uzzināja par kādu 12-gadīgu ķīnieti Tingu Džiafenu ar kolosālu piena dziedzeru komplektāciju. Katra krūts izauga par 48 cm garumā un svēra 10 kg. Nepietiek ar to, ka visa bagātība izsauca vien kaimiņu zenu apsmiešanu, meitene bieži slimoja. Reiz viņai atteica kājas, nesen nabadzīte palika pavisam akla.

♥Visgarākos kaunuma matus ir izaudzējusi Keiptaunas iedzīvotāja Maoni Vi – vairāk kā 70 cm. Pie tam, viņa necentās dzīt arī paduses, kur matiņi izauguši jau 80 cm gari.

♥Visauglīgākie vīrieši. Vairāk kā tūkstoš atvases radījis Marokas imperators Mulajs Ismails 18. gs. 1703. gada pieraksti liecina, ka uz to brīdi imperatoram bija vismaz 342 meitas un 525 dēli, bet 1721. gadā vīriešu kārtas atvases pārsniedza 700.

♥Visauglīgākās sievietes. Ja karaliskais marokieties tik grūtajā radīšanas lietā izmantoja desmitiem sievu, tad vienkārša sibīriete, krieva Fjodora Vasiljeva sieva no 1725. līdz 1765. gada viena piedzemdēja 69 bērnus! Pie tam dzemdēja viņa tos, kā saka, partijās: 16 dvīņi, 7 trīņi un 4 četrīši! Lūk viņa, krievu sievietes spēks! Diemžēl vēsture nav saglabājusi sievietes-varones vārdu – tā nav pat Ginessa rekordu grāmatā, kur nokļuvis viņas sasniegums.

♥Visilgākais orgasms oficiāli reģistrēts 1966. gadā. Kāda Samanta L. No ASV pašapmierināšanās laikā baudas virsotnē pavadīja 43 sekundes.

♥Vislielākā sēžamvieta tiek atzīmēta steatopigijas gadījumā, kas atrodama hotentotu, bušmenu un citu Āfrikas cilšu cilvēkiem. Visattīstītākajā stadījā katrs sēžamvietas “vaigs” var būt 60 – 90 cm plats, un pat jaunām cilts meitenēm var būt pārlieku liela sēžamvieta. Baltajām sievietēm tas sastopams ļoti reti.
♥Visekskluzīvākais mīlas klubs. Sabiedrība “Afrodīte”, kas tiek dēvēts par mīlas klubu, kurā tika organizēta sievu maiņa un citas seksuālas izpriecas. Dalība klubā maksāja 10 000 sterliņu mārciņu džentlmeņiem un 5000 mārciņu lēdijām plus dāvana klubam, kas atbilst dāvinātāja labklājībai. Ir palaimējies, ka ir saglabājusies vienas kluba dalībnieces dienasgrāmata. Starp viņas mīļākajiem bija: 272 prinči un prelāti, 93 rabīni, 439 mūki, 288 sabiedrības palātu locekļi, 2 viņas tēvoči, 119 muzikanti, 929 virsnieki, 342 finansisti, 420 salona lauvas, 117 sulaiņi, 12 viņas brālēni, 47 nēģeri un 1614 ārzemnieki.

1 Comment
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?