Viņš gribēja pārbaudīt vai viņa viņu mīl… Tādu reakciju viņš negaidīja! LASI LĪDZ BEIGĀM!

f_84851

Viens vīrietis nolēma pārbaudīt vai viņa sieva viņu mīl. Es viņai uzrakstīju vēstuli par to, ka vēlos iet no viņas prom. Viņš nolika vēstuli uz taburetes, bet pats paslēpās zem gultas un gaidīja sievu. Vīrs saprata, ka šis bērnišķīgais gājiens var pamatīgi sarūgtināt sievu, ka viņa var sākt raudāt, var sākt zvanīt radiniekiem… Kad sieva beidzot atnāca mājās un ieraudzīja vēstuli, viņa viņu izlasīja. Pēc pāris minūšu klusēšanas, viņa paņēma rakstāmo un sāka kaut ko rakstīt uz tās vēstules. Pirms tam viņa pārģērbās, dungoja jautru melodiju dejodama istabā. Viņa drīzāk bija laimīga, nevis sarūgtināta. Vīrs bija šokā. Taču viss kļuva vēl sliktāk…

Sieva paņēma telefonu un saspieda numuru. Vīrs noklausījās sievas sarunu pa telefonu:

– Čau, mīļais. Es jau savācu mantas un gatavojos braukt pie tevis. Starp citu es beidzot to stulbeni esmu novedusi līdz šķiršanās solim un viņš ir prom. Drīz tiksimies, mīļais!

Viņa nolika klausuli un izgāja no istabas.

Pēc neilga laika vīrs izdzirdēja, kā atverās un aizverās āra durvis, – sieva aizgājusi… Sarūgtinātais vīrs asarām acīs izlīda no pagultes un sāka lasīt ko sieva tur sarakstījusi. Cauri asarām viņš izlasīja: «Es redzu tavas kājas, kuras ir izlīdusas no gultas. Eju uz veikalu pēc maizes».

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?