Varētu likties, ka šī ir pamesta māja, bet kad tajā ieskatīsies iekšā tu nopūtīsies

Ieraugot šo māju varētu likties, ka tā ir pamesta, nolaista māja, bet ieskatoties dziļāk tas ir pārsteidzoši. Šeit ne tikai ir vajadzīgi celtniecības strādnieki, bet arī dārznieki. Šodien mēs pastāstīsim par vienu no pārsteidzošākajiem mitekļiem pasaulē. Māja atrodas Amerikas štatā, Floridā. Māja ir 3 milijonu vērtībā.

Šī statuja tika uzcelta 1972. gadā. To uzcēla slavenais politiķis Vilijams Džons Hojs. Šī nebija vienkārša māja, bet gan īsta rezidence. Tika rīkotas krāšņas balles, uz kurām ieradās visi svarīgie Floridas cilvēki.

Balles bija tiešām grandiozas. Parkā spēlējas simfoniskais orķestris no Ņujorkas. Ieeja bija bezmaksas. Bija gaidīts katrs viesis, kas vēlējās atpūsties no ikdienas rutīnas un izdejoties vakara gaitā.

Šajā māja tika iztērēta kaudze naudas, tādēļ vēl jo vairāk šobrīd cena ir tāda, ka ne katrs kurš cilvēks spēs to iegādāties. Mājas enerģētika ir baisa un senlaicīga.

Pēc 11 mēnešiem pēc šīs mājas atklāšanas apkārtējiem cilvēkiem, tā saimnieks nomira no sirds apstāšanās. Ilgu laiku mājā saimniekoja viņa paziņa Mērija. 1981. gadā nomira arī viņa.

Māja tika mantiniekiem. Pēc 3 gadiem māja tika pārdota par 400 tūkst. Jaunie īpašnieki nolēma tur ierīkot muzeju par godu īstās mājas saimniekam un atpazīstamam cilvēkam.

Tika rīkotas dažādas ekskursijas pa šo ēku. 2000. gadā mājas jaunais īpašnieks Džeks Zona arī nomira un viņam diemžēl nebija mantinieku, kam pienāktos šis īpašums.

Tagad māja ir tukša, bet to apsargā policija. Laiku pa laikamšeit noķer ziņkārīgos un zagļus. Pārsvarā zagļus šurp vilina dārgās gleznas un fotogrāfijas, kas atrodās mājā.

Māja sastāv no 20 istabām. Šeit palikušas vecās mēbeles, pat trauki!

 

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?