(!!) Uzzini mājas apstākļos vai tev nav uzlikts lāsts vai ļauna acs. PIE ZĪLNIECĒM NAV VAJADZĪGS IET!

1-52

Pasaulē ir daudz nelaimīgu cilvēku, kuru dzīves nav tās laimīgākās. Viņi nestrādā pie savas laimes, bet tikai apskauž citu laimi un veiksmi. Nereti gadās, ka pat nolād, kādu cilvēku un viņa ģimeni. Ir jāsargā sevi! Mēs jums pastāstīsim par vienu veidu, ar kuras palīdzību var noteikt vai tev ir uzlikts lāsts.

TEV VAJADZĒS:

 • glāze
 • ūdens
 • 2 sērkociņi

PĀRBAUDE

 1. Pirms pārbaudes sākšanas atslābinies un nomierini savu prātu, tad uzdod sev jautājumu:  «Vai uz manis ir svešas enerģijas ietekmes pēdas?»
  2-47
 2. Tad ņemot sērkociņu aiz tā gala, kurā nav sēra novieto to vertikāli 4-5cm virs ūdens tieši glāzei pa vidu.
  3-49
 3. Aiztaisi acis un uzdod to pašu sev jautājumu. Tad atlaid sērkociņu un ļauj tam mierīgi nogrimt ūdenī.
 4. Pēc sērkociņa atlaišanas, kā tas ir pilnībā apstājies izdari visu to pašu ar otru sērkociņu.

Ja sērkociņi nesaskarās, tad tas nozīmē, ka tava enerģētika ir brīva no svešas enerģijas. Tas runā arī par to, ka tu bieži slimo un tev ir novājināts organisms, tādēļ tev ir jālieto medikamenti, jārūpējās par savu veselību, gan garīgo, gan fizisko. Ieteicams dzert dažādu zālīšu uzlējumu no omīšu receptēm.

4-43

Šādi izvietoti sērkociņi runā par to, ka tev ir uzlikta ļauna acs un iespējams, kāds pilnīgi nejauši ir tevi pārāk daudz apskaudis. Ļaunu aci viegli ir iegūt no svešiem cilvēkiem sabiedriskajā transportā, strīdu laikā ar radiniekiem un tuviniekiem un citās publiskās vietās.

5-37

Šādi izvietoti sērkociņi runā par mērķtiecīgi izraisītām negatīvām emocijām tieši uz tevis. Ļaunuma un negatīvā lokā tu esi taisni pa vidu šim krustpunktam. Lai noskaidrotu vai tiešām, kāds ir tieši tev uzlicis ļaunu skatienu un naidu nepieciešams atdalīt vienu sērkociņu uz 6 stundām un paskatīties, kurš gals pieskarsies otram sērkociņam.

Ir vairāki negatīvo enerģiju līmeņi. Ja uzliek lāstu profesionāla melnā ragana, tad skaidrs ir viens, ka tas būs pats augstākais ļaunuma līmenis, kāds tevi var skart. Šīs sekas ir jūtamas un redzamas, tādēļ vajadzētu nekavējoties meklēt, kādu ar tik pat spēcīgām spējām, kas šos negatīvos lādiņus varētu noņemt. Pats mazākais līmenis ir tas, kad tev ļaunu aci uzliek pilnīgi svešs, nepazīstams cilvēks nejauši. Ieraugot tevi, viņš tevi apskauž un tas var sākt iedarboties uz tevi pavisam negatīvi.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?