”Uz viena no Rīgas tilta stāvot pie luksofora man klāt pienāca vīrietis un iedeva šo lapiņu ar tekstu…”

Nolēmām trešdien 9.novembrī doties uz Rīgu iepirkties, protams, Rīgā vienmēr aktīvi notiek remontdarbi un uz viena no tiltiem notika iespaidīgi remontdarbi, tādēļ nācās gaidīt luksofora zaļo gaismu. Pamanīju, ka apkārt staigā vīrietis ar nelielu buntīti Latvijas karodziņiem. Vīrietis pienāca pie manas automašīnas loga, atvēru to un viņš man pasniedza vienu no šiem karogiem un aizgāja… Patriotisks žests no viņa puses vai šeit slēpjas, kas vairāk? Aplūkojot karodziņu tuvāk pamanīju, ka tam klāt pielikta lapiņa ar tekstu, kurā vīrietis saka, ka viņš ir kurls un būtu pateicīgs, ja šo karogu tu iegādātos kā suvenīru šajā svētku nedēļā vien par 3€. Jā, kļūdu šeit tekstā daudz, bet jēga ir saprotama un tas ir pats galvenais.

Atliek pieminēt, ka vīrietis nestāvēja pie automašīnas un negaidīja, kad viņam tiks pasniegta nauda, bet gan devās tālāk. Izlasīdams zīmīti no svešā vīrieša, izkāpu un devos pie viņa, lai pasniegtu vismaz 5€. Kaut vīrietis bija kurls, viņš pēc mana smaida vien saprata, ka šī nauda visa domāta viņam un atlikums nav vajadzīgs.

Šis mirklis uzlaboja garastāvokli, gan man, gan arī svešajam vīrietim, kuram līdz šim vārdu es nezinu. Pesimisti šo situāciju vērtē negatīvi un ir pārliecināti, ka vīrietis tikai tēloja, lai izkrāptu naudu no iebraucējiem Rīgā. Šo situāciju katram jāvērtē pašam un jāizlemj, kam ticēt un kam nē, bet vienu jums varu pateikt – Dari labu, un pasaule kļūs labāka!

 

 

Redakcija Sandra

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?