Tagad egoistu var atpazīt uzreiz, tev tikai jāpaskatās uz viņa zobiem

Fiziognomika – šī metode pēta kā atpazīt cilvēka raksturu tikai aplūkojot viņa seju. Šī ir sena tautas metode. Cilvēki saprata to, ka ir iespēja uzzināt cilvēka raksturu tikai apskatot viņu tuvāk.

Kvadrātveida priekšzobi

Ja divi priekšzobi ir pēc formas līdzīgi kvadrātam, tas stāsta par nosvērtu un garā stipru cilvēku. Šie cilvēki atklāti neparāda savas emocijas. Viņi ir taktiski un apņēmīgi.

Ovāli priekšzobi

Ja zobiem ir ovāla forma, tas norāda uz to, ka cilvēkam ir mākslinieciska gaume. Šo zobu īpašnieki ir ļoti emocionāli un jūtīgi. Un vēl viņiem ir perfekti izteikta intuīcija. Viņiem bieži ir garastāvokļa maiņa pat ļoti strauja, tādēļ apkārtējiem cilvēkiem ir ļoti grūti saprast, ko no viņa varētu gaidīt.

 

Trijstūra veida priekšzobi

Šis stāsta par cilvēka enerģisko un aktīvo pusi. Ļoti impulsīvs. Šis cilvēks bauda katru savas dzīves dienu un ir pārliecināts, ka nevajag garlaikoties pa mājām, ka jāiet dzīvē un jābauda tā!

Taisnstūra priekšzobi

Šie zobi par ko cilvēki bieži apsmej piemīt stiprai personai. Viņš noteikti ir garā stiprāks par pārējiem. Viņiem vienmēr ir jaunas idejas par jebkuru tēmu, kas viņiem interesē. Pašpārliecināti, taču nedaudz ”glupi”, jo ir pārāk pārdroši.

Vai uzzināji savu raksturu? Vai tas sakrita ar tava paša domām? Padalies ar draugiem!

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?