Šokējoši! Cilvēks ar divām sejām

 

Edvards Mordreiks

 

Eksistē  grāmata ar nosaukumu ”Medicīnas anomālijas un kuriozi” tā tika izdota 1896. gadā. Tajā ir fiksēts kāds neparasts gadījums. Edvards Mordreiks piedzima ar divām sejām. Kā apgalvoja pats Edvards, viņš bija, vienas no ietekmīgākajām Anglijas ģimeņu, mantinieks. Visi paziņas par viņu atsaucās kā par ļoti jauku cilvēku. Draugi apgalvoja, ka viņš bija izglītots un lieliski spēlēja uz vairākiem instrumentiem.

Tie, kuri bija pazīstami ar Edvardu, stāsta, ka viņš bija apveltīts ar ļoti skaistu seju, bet tikai no priekšas. Pakausī viņam bija otra seja, kura burtiski izstaroja ļaunumu un bija samērā kroplīga.

Šo pataloģiju dēvē par «Сraniophagus Parasiticus» un tieši Edvardam nepalaimējās piedzimt ar šo pataloģiju. Tas var notikt, kad vienā ķermenī saaug divu Siāmas dvīņu galvaskausi. Šis cilvēks ļoti alka pēc vientulība, tik ļoti, ka pat atteicās uzņemt pie sevis ģimenes locekļus.

Aculiecinieki stāsta, ka otra seja nekad neizdvesa ne vārda un arī nelietoja pārtiku. Tajā pat laikā tās acis nepārtraukti sekoja līdzi visam notiekošajam, kā arī izrādīja atsevišķas emocijas: smaidīja, vai saviebās. Otras sejas lūpas nepārtraukti kustējās un visu laiku kaut ko bubināja. Bieži otra seja izrādīja pretējas emocijas pirmajai sejai. Ja Edvards raudāja, otra seja smaidīja.

Tajā laikā, kad apkārtējie nedzirdēja ne vārda no otras sejas lūpām, Edvards zvērēja, ka bieži pamodās no tā, ka otra seja kaut ko čukst. Vīrietis ne reizi vien ir lūdzis mediķus, lai tie atbrīvo viņu no otras sejas. Viņš apgalvoja, ka šī ”ļaunā” seja naktīs čukstēja viņam sātaniskus vārdus.

Bet neviens no ārstiem neuzņēmās šo risku, jo baidījās no letāla iznākuma.

23 gadu vecumā Edvards izdarīja pašnāvību, neskatoties uz to, ka viņš visu laiku bija stingrā ārstu uzraudzībā. Pēc tam tuvinieki atrada pirmsnāves vēstuli, kurā Edvards izteica lūgumu, lai pirms apglabāšanas no viņa atdala otru seju, jo viņš negrib likties kapā ar to sātana izdzimumu.

Vēl viens vīrieša lūgums tika izpildīts: viņu apglabāja meža pļavā bez kapakmeņa. Par to, vai viņa pirmais lūgums tika izpildīts, neviens nezina.

avots: mif-facts.com.ua
2 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?