Skaties kas notiks ja tu uz 1h aptīsi kāju ar kāpostu lapām

Kāposts – viens no tiem dārzeņiem, kuru cilvēki nav līdz galam novērtējuši. Kāposts satur maz kalorijas un tajā ir daudz vitamīnu, kas nepieciešami mūsu organismam. Ir bagātināts ar C un K vitamīniem.

Mūsu senči kāpostu bieži izmantoja dažādu slimību ārstēšanai. Kāposts tika cienīts un spēja palīdzēt cilvēkiem izveseļoties no slimībām, ko citi dārzeņi nespēja.

Ko mums vajadzēs kompresei: 

Protams, ka kāposts, binte vai marle, follijs, krāsns, stikla pudele.

No sākuma kāpostu nomazgājiet, noņemiet augšējās lapas. Paņemiet dažas lapas, ļaujiet viņām apžūt, sagrieziet sīkāk. Tagad kāposta lapas ietiniet follijā un ieliec uz 5 minūtēm cepeškrāsnī. Kāpostam jāsasildās, bet tas nedrīkst būt karsts. Uzlieciet uz kājas siltas kāposta lapas un apbintējiet, tā lai lapas nenokrīt. Lai komprese būtu maksimāli iedarbīga, tad dienā nepieciešams mainīt šīs kāposta lapas vismaz 2-3 reizes. Pēc diennakts tu jau jutīsi lielu atšķirību.
Piezīme: Ja jums nepieciešama aukstā komprese, tad kāpostu ielieciet uz 10 minūtēm ledusskapī. Ja jums parādās alerģiska reakcija no kāposta, tad nekavējoties noņemiet kāposta lapas un sazinieties ar savu ārstu. Pēc pāris reizēm šīs kompreses lietošanas tu jutīsi vieglumu un kājas atgūs skaistu ādas spīdumu. Kāposts ārstē dažādas kāju slimības.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?