(!!) Sieviete uzdāvinās, kādam Peugeot 308

”Beidzot esmu izgājusi pie vīra un mans burvīgais vīrs paņems mani līdzi uz Turciju. Dzīt mašīnu uz turieni es neredzu jēgu. Pārdot mašīnu nav laika. Esmu nolēmusi atdot mašīnu, kādam laimīgajam! Tikai nerakstiet man vēstulītes ar tekstiem: ‘Izvēlies mani’ ! Ja vēlies uzvarēt spied dalīties ar šo ierakstu. ”Man patīk” neskaitās. Sieviete strigti paliek pie sava, ka pielīdēji viņai nepatīk.” stāsta Marija.

Janvāra beigās atlidošu pakaļ mammai uz Krieviju, tad arī izvēlēšos vienu, kam uzticēt šo mazo, skaisto mašīnīti, kura tik ilgi man kalpoja godam. Sieviete stāsta, ka sīkāku aprakstu var atrast viņas facebook.com profila lapā. Apsveicam laimīgo jau tagad!

Marija Verna (pārtulkots no ru valodas)

69 Comments
 1. Daiga Vilne 1 gads ago

  Lai veicas!!!

 2. Natalija Stana 1 gads ago

  Izvēlies mani.

 3. Diana Brzabine 1 gads ago

  Labvakar. Kaut kā neticās, ka tas iespējams. Bet es ticu brīnumam, ka izvēlēsities mani, jo sarkanā ir mana mīļākā krāsa. Es priecâjos, ka satikāt savu mīlestību. Vēlu Jums visu to labāko.

 4. Sintija Damroze 1 gads ago

  Sveiki.skaista masiiniite un protams arii es veletos tada vizinaties.bet buutu feini un mili ja jus to masiniiti uzdavinatu kadai pavisam truciigai gimenei.var but vecakiem ir tiesiibas bet nav lidzeklu iegadaties masiiinu.ta buutu labaka davana cilvekiem ziemiisos.un kada gimene.buutu tik patiesi laimiiga.jauks cilveks juus esiet.un laimiigu jums visu visu turpmakooo dzivi?

 5. Dainis Krauklis 1 gads ago

  Lai jauka kopdzīve Turcija ar mīļoto viru! Un prieks laimigajam par autinu!

 6. Jane Van Damme 1 gads ago

  cau
  es domaju laba masina-laba madam Peugeot 308.Velu labu veseliba un daudzus skaistus gadus kopa .Labi der visas “-zirgu- mesas
  un metalu -VVS17
  BEST REGARDS!BEDST SUCESS INTERNATIONALY!
  .

  • Linda Platā 1 gads ago

   Labrat iegutu sadu masīnu ja jau iespēja vinnēt. Esmu māmiņa, kas audzina divas brīnišķīgas meitiņas. Lielākaijai ir 2 gadi, bet mazākakai 6mēneši. Esmu precējusies ar brīnišķīgu vīru , kas ir viebnīgais pelnītais mūsu ģimenē, jo man jāpaliek majās pie savām meitām. Un naudas īpaši daudz nav lai iegāďātos mašīnu jo arī nedzīvojam paša pilsētā bet 3km no tās. Tadēl butu jauki in brīnišīgi iegūt mašīnu ar ko varētu vadat uz darbu vīru gan kad nepieciešam doties uz pilsētu butū ar ko aibraukt nevis nāktos iet ar kājām… Lai laimīga un skaista jaunā laulības dzīve, jo aprecoties sakās patiesa un skaistā kopdzive ar savu miļoto cilvēku

  • Velga Zizijana 1 gads ago

   Veiksmīti ! Lai prieks un laime gan dāvinātājam gan arī dāvanas saņēmējam

  • Ilona Miglāne 1 gads ago

   April, April

 7. Gints Ristamecs 1 gads ago

  Sveiki!!! Tiesam neviltots prieks par Mariju, milestiba un skaistums valda par pasauli, tas nu ir fakts, no sirds novelu laimigu dzivosanu ar izveleto dzives draugu, masinite glita, krasa sexy, lauztu sirdis uz celja citiem auto, lai veicas Tev Marija un tam kam sis brinums tiks, ???

 8. Alvis Sarkans 1 gads ago

  Labdien .Esat jauka sieviete. Es rakstu no sava vārda. Man meita Solvita Kazlovska, piecu bērnu māmiņa, varat pārliecināties Draugu saitā vai arī f saitā. Nesen nolika tiesības, strādā pastā ,dzīvo laukos. Jaunākās meitenes 3 gadiņi dvīnes arī vecākie puikas dvīņi. Esmu vecmāmiņa ,rakstu no dēla saita. Solvita neko nezin. Lai jums veicas.

 9. Alvis Sarkans 1 gads ago

  Labdien. Esat jauka sieviete. Man meita 5 bērnu māmiņa. Esmu vecmāmiņa, rakstu no dēla saita. Nesen nolika tiesības, strādā pastā par pastnieci, dzīvo laukos.Jaunākajām dvīnēm 3 gadiņi. Draugos var apskatīties Solvita Kazlovska, arī registrējusies f saitā. Lai jums veicas.

 10. Inese Draveniece 1 gads ago

  Lai kadam veicas….

 11. Gita Donika 1 gads ago

  Man mashiiniiti nevajag, jo dziivoju aarzemees, bet manai maasai ar diviem beerniem ljoti nodereetu, jo nesen tieshi mashiina saluuza un dziivo laukos kur mashiina visvairaak vajadziiga. Vel jo iipashi ar ratiem sabiedr. transp. gruuti ar celjot. Bet vispaar tas ljoti labsirdiigi no Juusu puses, kaads noteikti buus prieciigs 🙂

 12. Dzintra Gedrima 1 gads ago
 13. Ārija Vītiņa 1 gads ago

  Man patīk!

 14. Silvija Abele 1 gads ago

  njaaaa

 15. Zinaida Karhaņina 1 gads ago

  Добрый день!У вас будет всё хорошо.Удачи!!!

 16. Nauris Statkus 1 gads ago

  Sanāktu lieliska dāvana manai sievietei iegūstot autovadītājas apliecību,šobrīd viss procesā…!

 17. Laura Jēkabsone 1 gads ago

  Jocīgie cilvēki, brauksiet uz Krieviju pakaļ tai mašīnai? Tiešām viņai nav ne viena rada, drauga turpat uz vietas, kam savu mantu izdalīt, ja nu tiešām tāda vēlme kādam ko dāvināt uznāk?

 18. Igo Zorgis 1 gads ago

  Nevareji lv viru atrast tie turki tak slimi

 19. Kasprs Morzovs 1 gads ago

  jaa noteikti jums tagad sutis masinu no Novosibirskas , neredzat ka tas nav pie mums??

 20. Diana Vilumsone 1 gads ago

  Ok

 21. Ilze Mazzālīte 1 gads ago

  Forši! Es varētu ar šādu braukt un pēc savām kāzām (nu būs tak!) nodot “stafeti” tālāk 😉

 22. Oksana Melnbarde 1 gads ago

  Ta ir karteja cilveku manisana…daudzi uz to uzkeras…neticu tadam brinumam…mulkibas…

 23. Annija Valcina 1 gads ago

  Izvēlies mani! 😉
  Lai Veicās
  Laimīgu šo jauno gadu.:))

 24. Toms Teteris 1 gads ago

  Šaubos, ka kāds no tiem, kas šeit dalīsies, ko iegūs. Ja paseko linkam, tad atveras vk lapa, kas ir Krievijas sociālais tīkls. Viņas profilā rakstīts, ka viņa dzīvo Krievijā. Ja nu viņa tiešām kādam atdod, tad kādam Krievijā, vai arī interesentam jābrauc pakaļ. Pie tam, jādalās noteikti ar rakstu vk lapā, ko tur viņa rakstījusi. Nemeklēju to rakstu, bet, kas to mašīnu vēlās – meklējiet un ceriet uz laimi.

 25. Edgars Mihovs 1 gads ago

  Pielīdēji.

 26. Agnis Bekeris 1 gads ago

  Labs! Ideāli! Tādi cilvēki ir? 🙂

 27. Sanita Griķe 1 gads ago

  Tas cilvecins bus patiesi laimigs….galvenais ..lai sarkanaa odzina nonak istajaas rokaas…nenoliegsu es arii loti gribeetu..bet man loterijas nekad neveicas….:)

 28. Esmu priecīga par to cilvēciņu kurś laimēs śo mazo żiperi. Lai veicas.!!!!!!

 29. Dace Rezevska 1 gads ago

  Sveika Marija ,priecājos par Jums ka esat satikusi savu otro pusīti es tiešām Jums vēlu laimi no visas sirds un lai dievs dod jums veselību par Jūsu labo sirdi .Man ir meita un dēls .Man ir ļoti mīļa mása viņa ir ļoti slima un vēlētos pie viņas bieźāk aizbraukt ,laikam dzīve ir viena un káds liktenis ir ar to jādzīvo klusībā un varbūt jātic brīnumam.
  Ar cieņu Dace

 30. Romāns Ostapenko 1 gads ago

  Labais!

 31. Aija Bergmane 1 gads ago

  Gan saimniece pati novertes kam dāvināt savu auto..

 32. Ups Oksanciks 1 gads ago

  Sveiki.patiesiba es nemaku braukt,baidos,varbut laba motivacija ko mainit.un vieglak butu sakartot savu ikdienu jo viena ar diviem berniniem;)

 33. Andris Vecvagars 1 gads ago

  Super!!!

 34. Igors Irbe 1 gads ago

  Es neticu ka šodien vēl ir tādi cilvēki .Neapvainojies .

 35. Uvis Zagorskis 1 gads ago

  mašinu kādam ir gruti uzdāvinat, un tā izvēleties kuram dāvinat ir vel grutak! a viņai radi nav kam uzdāvinat ka jadavina svešiniekam! zinu vienu autoplaci kur var pats ielikt autinu un pardot tik jamaksa simboliska samaksa par placi! un ka var zinat kam uzdavinas ka viņš ar viņu brauks ka pēc menesi nepardos? tai meitenei ir kartīgi jaapdoma vai tiešam ta ir pareiza izvele kadam davinat! uzdavinas un ja nu pec menesa notiek smaga avarija ar to masinu tai meitenei nebus sirdapzinas parmatumi ka tam uzdavinaja nevis kadam citam!

 36. Skaisti, ka vēl pastāv tādi nealkatīgi cilvēki. Neticami! Kaut vairāk tādu būtu, tad pasaulē kļūtu labāka.

 37. Inga Rozite 1 gads ago

  es neticu brinumiem,bet varbut tomēr notiks kāds brinums seit.esam tagad ar gimenes pieaugumu un auto pašreiz nav pa kabatai.butu jauki ja tiktu pie auto.

 38. Inga Rozite 1 gads ago

  neticu brinumiem,bet varbut tomēr notiks brinums,sakara ar mūsu gimenes pieaugumu.

 39. Sabine Grinerte 1 gads ago

  Ļoti skaista mašinas krāsa,būtu jauki dabūt tādu elegantu mašīnu.

 40. Maija Dāldere 1 gads ago

  Lai veicas izredzētajam!!!!!

 41. Dzintra Apkalne 1 gads ago

  sveiki! es gribetu šādu auto, bet atļauties nevaru un trukst naudas līdzeklu jaunam auto, tākā es pati braucu ar 89 gada passātu, gribetos ko jaunu bet nespeju to pavilkt…… ceru ka atradīsiet īsto kam uzdāvinat savu auto.

 42. Dzintra Apkalne 1 gads ago

  es labprāt, gribetu šo skaisto mašīnu, jo pati braucu ar vecu auto….lai veicas atrast īsto

 43. Dairis Irmans 1 gads ago

  Apbrīnojami!

 44. Edgars Tiltinsh 1 gads ago

  mmm turcija

 45. Artūrs Binde 1 gads ago

  Nu ko te var teikt?Katrs cilvēks iet pa savu dzīvi un izdara izvēles,saņem balvu vai pērienu. Bet ne katrs saprot,ka tā ir viņa dzīve, viņa izvēles un ka turpinājums atkarīgs tieši no viņa paša. Lielākā daļa ir kā bara dzīvnieki, ar zemu intelektu,iespaidojami, dara tā, kā dara visi.Nezinu ,kas stāv aiz šī,bet zinu ,ka par velti netiek dots nekas. Zinu ,ka ar dažādām mentalitātēm sadzīvot ir grūti. Lai jau meitenei veicas! Domāju ,ka brauks atpakaļ uz Latviju ar salauztu sirdi, Un cik jauki,ja par spīti manai prognozei,tomēr būs laime!To rādīs laiks.

 46. Jānis Orenīts 1 gads ago

  Sviests!!!! Ja tas reāli ir , tas ir Krievijā..

 47. Edgars Rogulis 1 gads ago

  Es tiešām esmu šokēts un nespēju noticēt ka šajā laikā un gadsimtā kāds vienkārši dāvina tādu skaistu auto.Jātic ir brīnumiem varbūt tie notiks.

 48. Inese Amane-Teša 1 gads ago

  Pirmām kārtām jau man lieks prieks par tagadējo mašīnas īpašnieci. Lai viņai ilga un saticīga dzīve. Šobrīd manā dzīvē nav tik prieka pilns posms, kurā mani atbalsta mans mīļais vīrietis. Izlasot šo rakstu iedomājos, ka šī skaistā mašīnīte varētu būt ļoti patīkam dāvana manā gaidāmajā dzimšanas dienā.
  Ja nu gadījumā man tiks tas gods, apsolos rūpēties par mašīnu.

 49. Inese Amane-Teša 1 gads ago

  Es no visas sirds priecājos par patreizējo mašīnas īpašnieci, ka viņai ir izdevies sastapt mīlošu cilvēku. Tā ir liela laime un veiksme satikt sev radniecīgu cilvēku. Arī man ir šāds cilvēks blakus, kas palīdz brīžos, kad liekas viss iet ne tā kā vajadzētu.
  Savukārt man pašai tuvojas dzimšanas diena, un šī burvīgā mašīnīte varētu būt brīnumjauka dāvana. Ja nu tā gadienā notiksies, apsolamies uzturēt mašīnu labā braucamā stāvoklī un rūpēties par to.
  Un vēl reiz lai veicas. Un lai mašīna nonāk pareizās rokās (tam, kam tā būs vispiemērotākā).

 50. Santa Šepetauska 1 gads ago

  Nu ja laimīgā loze tiks mērķēta uz manu pusi . Tad būs iemesls nolikt beidzot līdz galam mašīnu braukšanas tiesības! 🙂 🙂 🙂
  Paldies ka uz pasaules vēl ir sastopami cilvēki ar plašām sirdīm !!!

 51. Biruta Daniļeviča 1 gads ago

  Lai veiksme mašīnas vinnētājam un personīga laime bijušajai mašīnas saimniecei!!! Labie darbi tiks ņemti vērā, …tur, augšā, stājoties Dieva priekšā….Bet labi cilvēki tomēr IR!!!!

 52. Maruta Natkovska 1 gads ago

  Mašīna skaista ,bet es ļoti mīlu savu mīļo Fordiņu. Ja paveiktos- uzdāvinātu savam mazdēlam.Puisis labs ,topošais pavārs,un mašīna viņam noderētu.Patreiz iet šoferu kursos.

 53. Sarmite Gailite 1 gads ago

  Nu ir tik jauki lasīt par patīkamām un iepriecinośām lietām. Lai Dievs světī tādu dāsnu sirdi. Viss ir Dieva rokās.

 54. Dina Jevgrašina 1 gads ago

  Izklausās kā joks!!! :):):) Tas vienkārši nevar būt.

 55. Edvins Rudzitis 1 gads ago

  Neķer nu uz mršpapīr`!
  Man Tavu autiņu nevajag, Tu laikam gribi durakus pārskaitīt….

 56. Edvins Rudzitis 1 gads ago

  Neķer nu uz mušpapīr`!
  Man tavu autiņu nevajag, laikam gribi durakus pārskaitīt!

 57. Kaspars Rimšs 1 gads ago

  Jokains atgadījums, bet prieks, ka dāvinājums sagādā prieku un atver ceļu uz laimi?, lai visiem veicas atrast savējo ? Lai stāsta varonei viss izdodas, lai kļūst par labo piemēru visiem, kas savu dzīvi gatavi mainīt uz labāko pusi tā, lai citiem arī pietiktu drosmes būt laimīgiem no savas izvēles ?, ko izdarām ik brīdi. Izvēlaties atbildīgi, lai būtu prieks visiem! Veiksmīgu dienu visiem visā pasaulē?

 58. Aija Pa 1 gads ago

  ir arī labi cilvēki,kas var atļauties iepriecināt citus,ne tikai tādi,kas tikai grābj un grābj !!!!!

 59. Inese Sinkeviča 1 gads ago

  Ja dāvinātu man,es arī atdāvinātu atpakaļ,kad ši labā sieviete izdomātu atgriezties atpakaļ.

 60. Līga Tauriņa 1 gads ago

  :))Man ari kādreiz bija “Pegija” -laba mašīna, laimīgs kas tādu dabūs, man arī ļoti noderētu 🙂

 61. Līga Tauriņa 1 gads ago

  🙂

 62. Oksana Melnbarde 1 gads ago

  Cilveku manisana…noteikti atdos kadam radniekam…un sis pateks o es laimigais…kaitina tadi cilveki…

 63. Igo Lutkus 1 gads ago
 64. Apsveicu!…butu prieks ja man uzdāvinātu šo skaistu mašinu..? Tiesību iegūśanas processa…???

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?