Sekss tavā pilsētā

P1230084

Visa sākums bija manā pēdējā naktī Liepājā, kur pagalam saguris apgūlos blakus Andai gultā, lai gan iepriekš nakti pārlaidu pie Krista, kurš tonakt sakāvās ar savu Zani un tas nebija tāds parastais attiecību kautiņš, par kādu bieži var lasīt avīzēs, kur kāda ģimene sakāvusies un iesaistījusi tajā skandālā arī policiju, bet gan tā pa nopietno. Bet tas nebūt nav tas, par ko jums grasījos stāstīt, jo jau šorīt – pirmajā jūnija sestdienā –, es pamodos Skrundā līdzās tai pašai gaišmatei un, izmantojot necerēti iegūto divvientulības mirkli, paņēmu viņu no aizmugures, tādejādi pieslapinot savu gaiši zilo palagu ar lielu daudzumu savas sēklas. Aiz loga bija saules piepildīta vasaras diena, ne tā pelēcība un lietus, kas valdīja iepriekš.

Labi, doma par turpmākajiem notikumiem mums radās jau naktī uz šo burvīgo sestdienas rītu, kuru esmu gatavs jums īsumā atstāstīt. Doma bija tāda, ka mums būs sekss katrā pilsētā, kura būs mūsu ceļā uz Rīgu. Protams, mēs pasmējāmies par šo muļķīgo ideju, bet labi zinājām, ka joka tajā visā nav itin nekāda un mēs to darīsim. Tā nu mēs braucām savā seksa pilnajā ceļojumā, apzinoties, ka tas nebūt nebūs viegli un tā arī bija – tas nav viegli, ha.


Izbraucām īsi pirms desmitiem, piebraucot arī pie manas omas un pēc tam ātri vien bijām Saldū, kur kādas gados vecākas tumšmates acu pavadīts iepildīju automašīnā degvielu. Uzreiz pēc tam mēs aizbraucām līdz pilsētas centram, cerībā tur nopirkt man Jāņiem paredzēto alu. Es iegāju sūda Maximā, paņēmu tur divus iepakojumus alus un divas atsevišķas bundžas – to pašu Cēsu Gaismu un vienu aukstu Tuborg. Biju iedomājies, ka varētu mēģināt apčakarēt jauno kasieri Kristīni, kā to parasti esmu darījis, kad rodas šāda iespēja, bet viņa – neizglītotā skuķe – apčakarēja pati sevi. Tā vietā, lai kasē ieskaitītu vienu aukstu Tuborg un 49 Cēsu Gaismas, viņa ieskaitīja man vienu Tuborg un 29 Cēsu Gaismas, lai gan pirms tam profesionāli apjautājās, cik alus bundžas ir katrā ar biezo plēvi apvilktajā kartona pakā. Kad bija notikusi šī bezmaksas alus saņemšana, es sajūsmā sasmējos, samaksāju viņai nepilnos četrpadsmit eiro un devos uz savu automašīnu, kurā sēdēja mani gaidošā Anda.

Gabaliņu pabraucām, tad nogriezāmies uz ceļu, kur nekad nebiju bijis un nostājos grants ceļa malā, liela koka ēnā. Izkāpām no automašīnas un es nekavējoties novilku Andas zilās apakšbiksītes, lai pēc tam tās vairs neuzviltu atpakaļ. Tāda viņa arī man sēdēja blakus, tērpusies vasarīgā kleitā un bez apakšveļas. Arī es atbrīvojos no visa liekā un nostājos viņai līdzās nomalē. Viņa pieskārās manām kailajām ķermeņa daļām un es darīju tieši to pašu. Protams, tas nebija sekss ar visu tam paredzēto kulmināciju, jo mēs labi zinājām, ka priekšā ir vēl daudz pilsētu, kurās drāzties. Tā nu viņa saliecās manā priekšā, ar rokām atbalstoties uz blakussēdētāja krēsla un es atkārtoti ņēmu viņu no aizmugures. Tas bija visai amizanti.


Brocēnos mēs to darījām nedaudz tālāk no centra, jo aizbraucām līdz pat karjeram, kur abi iegājām stindzinoši aukstajā, bet pagalam dzidrajā ūdenī. Iedzērām alu. Bija dažas automašīnas, kas brauca mūsu virzienā, kad grasījāmies pie mašīnas mīlēties, bet līdzko tās atstāja mūs divus vien, mēs atkārtojām tās pašas darbības, kuras praktizējām jau dažus kilometrus iepriekš un nākamā mūsu sarakstā bija Blīdene, kurā nogriezāmies uz Remtes (?) pusi un piebraucām pie kaut kāda pamesta vai nemaz tik pamesta padomju laiku angāra. Nobraukuši ceļa malā, mēs darījām to pašu, ko bijām iesākuši darīt pirms tam, proti, nodarboties ar seksu.

Pēc trīspadsmit kilometriem bijām Bikstos, kur nogriezos uz Tukuma pusi, pabraucu gabaliņu uz priekšu, bet sapratu, ka tālāk nekas piemērots nebūs. Es apgriezos, nobraucu malā līdzās kapiem, bet arī tur nebija īsti labi. Radās jautājums, vai kāds Bikstos jau ir bakstījies? Liekas, tur nav tādu īpaši saudzīgu vietu, lai ko tādu izdarītu, neizraisot pārlieku lielu apkārtējo iedzīvotāju vai garāmbraucēju izbrīnu. Mēs sasmējāmies un nobraucām uz P104, Auces virzienā. Arī tur neizskatījās īpaši piemēroti ko tādu uzsākt, bet mēs tik un tā nobraucām malā, atvērām abas labā sāna durvis, nostājāmies starp tām un sākam skūpstīties. Kad biju gatavs ieiet viņas miklajā pežā, es to darīju un mēs atgriezāmies uz A9.

Kaķeniekos jau laicīgi zināju, kurp gribu braukt, jo pirms nedēļas mani caur to vietu izvizināja kāds pienvedējs, kuram tur bija jānoliek savas smagās kravas automašīnas piekabe. Nekad iepriekš tur nebiju bijis, bet nav jau arī tā, ka tur būtu ko redzēt. Mēs iebraucām tur, nostājāmies mazā T veida krustojumā, pretī vecām, zāles aizaugušām cūku fermām un drāzāmies. Likās, ka beigšu, tomēr laicīgi pārtraucu aktu, jo necik tālāk – nemaz pieci kilometri nesanāk – jau bija Annenieki un tur varēju izšaut sevi sausu. Tā arī darīju, jo mēs atradām mazu celiņu, kas ieveda plašā pļavā, turpat līdzās lielceļam, kas, protams, nedaudz traucēja, bet ne tik ļoti, lai to nedarītu. Bija pat doma ņemt un zālē izklāt miklos dvieļus un tur apgulties, lai paveiktu šo lielisko nodarbi. Nezinu, cik no garāmbraucējiem redzēja šo mūsu aktu, kura kulmināciju atstāju turpat pļavā.


Mēs izbraucām cauri Gardenei, jo šī vieta nemaz nebija paredzēta nedz mūsu plānā, nedz arī nākamajam seksam. Turpat jau arī Dobele un arī tur neatradām īsti piemērotu vietu savām dabiskajām vajadzībām, tāpēc nostājāmies kāda privātīpašuma ceļa galā, kur gatavojāmies nodoties simboliskam, bet kaislīgam seksam un šoreiz to darījām uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa. Es nometu savas apakšbikses un viņa apsēdās man klēpī un līdzko mans loceklis bija gatavs ieiet viņā, es to darīju un tas sagādāja necerēti labas sajūtas, lai gan Andai nebija ērti.


Likās, ka Jelgavai izbrauksim cauri, jo pirms iebraukšanas centrā nekur nepiestājām un pēc Lielupes šķērsošanas jau vairs nebija tālu līdz Ozolniekiem, kur grasījāmies vēlreiz nopeldēties. Nē, protams, sekss bija arī Jelgavā – uz aizmugurējā krēsla, gluži kā Dobelē. Kā nu bez tā! Bijām nobraukuši no lielā ceļa un apstājāmies malā, gabaliņu pirms degvielas uzpildes stacijas. Garām brauca velosipēdisti, tālāk stāvēja jauniešu bars. Bet Ozolniekos nepeldējām vis, jo ezera piekraste bija cilvēku pārpilna un es nevēlējos būt viens no viņiem. Mēs aizbraucām līdz mana drauga Andrīša lauku mājas ceļam, kurš ir gluži kluss, nobraucām uz meža ceļa, kur nosēdināju Andas kailo pēcpusi uz kapota un kādu brīdi ņēmu. Arī tā bija vieta, kur būtu varējis pievārēt ne tikai sevi, bet visu brauciena plānu, bet pacietos, zinot, ka kulminācija būs Rīgā. Vēl pirms Rīgas gan bijām Olainē, kur apstājāmies pie metāllūžņu pieņemšanas punkta vārtiem. Anda apsēdās man klēpī un mēs kaislīgi kustinājām veco Audi. Tas bija kaut kas patiešām labs…

Un pēc tam turpinājām drāzties cauri Latvijai un nākamā bija Rīga – karaliskā galvaspilsēta; pati varenākā no padauzām, kurā uz brīdi satiku savu brālēnu, aprunājos un tad aizbraucu uz Juglu, lai pēc veikala apmeklējuma un vakariņām atlūzu pie TV. Vēlāk mēs devāmies uz improvizācijas teātri Dzirnavu ielā. Tas bija ļoti smieklīgs pasākums, kurā satiku arī smaidīgo L. Īsi pirms desmitiem ieskrējām LB veikalā, lai paņemtu alu mājupceļam. Tā nu sanāca, ka aizstaigājām līdz Dailes teātrim, pārgājām Matīsa ielu un nevajadzīgi iekāpām 21.autobusā, kurš tieši tobrīd tik vilinoši piebrauca pie mūsu sāniem. Bijām gan domājuši paiet vēl uz priekšu un tikai tad braukt, bet iekāpām tanī pašā, lai gan tā nebija laba doma. Tomēr lielisko dienu, kura pēcāk beidzās ar vēl vienu seksu Andas gultā, nespēja sabojāt pat Rīgas satiksmes kontrolieris Edgars Mūrnieks, kurš kopā ar vēl dažiem kolēģiem un policijas ekipāžu mūs sagaidīja vienu pieturu tālāk…

1 Comment
  1. Flexa 2 gadi ago

    Slima suņa murgi…

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?