Samsung atver savu pirmo mobilo ierīču veikalu Latvijā

IMG_6963Rīga, Latvija – 2015. gada 30. aprīlī – Samsung sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu šodien atklājis pirmo viedtālruņu, planšetdatoru un valkājamo ierīču koncepta veikalu Latvijā, tirdzniecības centrā „Spice”.
„Lēmums par Samsung veikala atvēršanu nav pārsteidzošs, zinot faktu, ka katrs otrais pārdotais viedltālrunis 2014. gadā Latvijā ir Samsung radīts. Tāpēc mēs likumsakarīgi speram nozīmīgu soli tuvāk mūsu klientiem, apvienojot Samsung jaunākās ierīces vienuviet apmeklētājiem ērtā vietā. Veikalā strādās profesionāli tehnoloģiju konsultanti, tāpēc garantēju, ka šeit atbildes uz saviem jautājumiem atradīs ikviens – gan inovāciju entuziasti, gan tie, kas vēl ir mobilo ierīču iepazīšanas procesā,” saka Samsung Electronics Baltics prezidents Tēhvans Hvans (Taehwan Hwang).
Samsung veikalā būs pieejams uzņēmuma plašākais un inovatīvākais mobilo ierīču klāsts – viedtālruņi un planšetdatori, kā arī valkājamās ierīces un aksesuāri, piemēram, viedpulksteņi, bezvadu lādētāji, austiņas, dažādu stilu un zīmolu telefonu vāciņi un citi. Tajā izveidota arī mūzikai un sportam radītu ierīču sadaļa, īpaši izceļot Gear viedpulksteņu un Level austiņu priekšrocības. Veikalā būs arī jaunākās programmatūras atjaunošanas iespēja pašapkalpošanās režīmā ar ekspertu palīdzību, ļaujot to veikt ātri un bez liekiem uztraukumiem.
Koncepta veikals veidots sadarbībā ar LMT. Tajā strādās īpaši apmācīti LMT darbinieki, un Samsung iekārtas būs pieejamas arī ar LMT pakalpojumu Atvērtais. Tas pieejams jebkura operatora klientam un ļauj kaut pēc sešiem mēnešiem atdot iekārtu atpakaļ un ņemt jaunu.

LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis papildina: „Patiess gandarījums, ka mūsu darbinieku zināšanas un darbu novērtē gan klienti, gan starptautiskie sadarbības partneri. Katru gadu LMT veic apjomīgas investīcijas ne tikai mobilo sakaru tīkla attīstībā, bet arī klientu konsultantu apmācībā. Jaunajā Samsung veikalā darbinieki būs īpaši apmācīti tieši par Samsung ierīcēm. Klienti tajā varēs uzzināt arī par aktuālajām lietotnēm un aksesuāriem, kas var noderēt ikdienas, darba un atpūtas uzlabošanai.”

„Man ir liels prieks, ka pasaulē lielākā mobilo ierīču ražotāja Samsung pirmais un vienīgais konceptveikals Latvijā radis mājvietu tirdzniecības centrā Spice. Moderna cilvēka dzīvi grūti iedomāties bez viedtelefona un to pavadošās dilemmas – kādu ierīci iegādāties, kādus aksesuārus izmantot? Lieliski, ka Spices apmeklētāji pirmie saņems kvalitatīvas konsultācijas un varēs bez ilgas šaubīšanās nopirkt tieši savām vajadzībām atbilstošu ierīci,” saka tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.

Par Samsung Electronics
Samsung Electronics inovatīvās idejas maina priekšstatus par televizoru, viedtālruņu, valkājamo ierīču, planšetdatoru, kameru, digitālo mājsaimniecības ierīču, printeru, medicīnas aprīkojuma un tīklu sistēmu tehnoloģijām, tā iedvesmojot cilvēkus un veidojot nākotni. Uzņēmums arī nosaka tendences Internet of Things jeb lietu interneta jomā, īpaši Digital Health jeb digitālās veselības un Smart Home jeb viedās mājas segmentos.
Kopš dibināšanas 1999. gadā Samsung Electronics Baltics ir kļuvis par vienu no vadošajiem patērētāju elektronikas uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Baltijas pārstāvniecībā strādā 150 cilvēki, un 2013. gadā pārdošanas apjoms Baltijas valstīs sasniedzis 386,2 miljonus ASV dolāru (290 miljonus eiro).

IMG_2977 IMG_2976 (1)

IMG_6716 IMG_6721 IMG_6728 IMG_6782 IMG_6792 IMG_6882 IMG_6963 IMG_6955 IMG_6926 IMG_6924 IMG_6914 IMG_6895 IMG_6988 IMG_6990 IMG_7025 IMG_7043 IMG_7096

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?