Populāri cilvēki, kuri nomiruši seksa laikā

Populāri cilvēki, kuri nomiruši seksa laikā

No vienas puses, nāvi seksa laikā sauc par “saldu” un pat par “ karalisku”, bet no otras – tas ir kaut kā apkaunojoši. Jo cilvēki tevi ieraudzīs nepieklājīgā veidā, un pēc tam visos stūros sačukstēsies. No trešās puses – tas ir diezgan labs veids, kā ieiet vēsturē. No ceturtās – tādas nāves gadā ir aptuveni 5000, tā kā nebūs viegli nonākt avīžu pirmajās lapās. Mēs savācām vispopulārāko cilvēku sarakstu, kurus nāve pārsteidza vispatīkamākajā dzīves brīdī.

ATILLA GUN

Slavenajam barbaram un Romas postītājam  jau bija ievērojama mīlas bagāža 7 sievu veidolā, kad viņš sastapa 12-gadīgo burgundieti Hildu. Runā, ka acis viņai ir bijušas tik skaistas, ka varenais kareivis nav varējis pretoties. Un nomira jau pirmajā kāzu naktī, smagi traumējot savas nepilngadīgas sievas psihi. Kaut arī citi apgalvo, ka Atilla cieta no deguna asiņošanas un kāzu naktī vienkārši noasiņoja. Bet jūs taču tam neticat, vai ne?

KĀRLIS LIELAIS

Neskatoties uz to, ka 72 gadu vecumā Kārlis Lielais jau gandrīz bija iecelts svēto kārtā (labi, labi, oficiāli par svēto viņš kļuva septiņus mēnešus pēc savas nāves), un par to nav pieņemts runāt, jo savu nosaukumu “karaliskā”, nāve ieguva tieši pateicoties Šarlemanjē. Jāatzīmē, ka viņš sabruka tieši uz savas likumīgas sievas, bet no visām pusēm saskrējušie mācītāji centās šo faktu noslēpt. Pāvests Benedikts XIV Kārli iecēla svēto kārtā un visi vienojās par to, ka novecojušo kareivi pieveica reimatisms un, pēc vairāku dienu ilguša drudža, nomira.

UN, RUNĀJOT PAR ROMAS PĀVESTIEM

Pāvests it kā ir Svētais, Dieva sūtnis uz Zemes, bet izrādās – arī ar viņiem notiek tādi atgadījumi kā flagranto morto (nāve novilktās biksēs). Pāvestu Johanu XII (955-964) līdz nāvei nosita kādas burvīgas sievietes vīrs brīdī, kad pieķēra svēto sūtni ar pavedinātāju. Pāvestam Pāvilam II (1467-1471) paveicās mazāk vai, tieši otrādi, vairāk. Viņš nomira laikā, kad nodarbojās ar seksu ar zēnu-kalpu. Pie kam zēns pildīja, tā teikt, aktīvo lomu.

FELIKSS FORS

Francijas prezidentam (no 1895.g. līdz 1899g.),kā jau katram francūzim, nebija svešas baudas. Un bieži, pabeidzis savas valstiskās lietas, aiztipināja uz publisko māju. Īpaši pievilcīga viņam šķita 30-gadīgā Margerita Stenela, ar kuru mīlējoties viņš nomira. Oficiālā versija – no sirdslēkmes fellācijas laikā. Uz Fora kapa Žoržs Klemanss uzrakstīja “Il voulait être César, il ne fut que Pompée”, ko var iztulkot kā “Viņš gribēja būt Cēzars, bet beidza kā Pompejs”, vai, kas ticamāk:” Viņš gribēja būt Cēzars, bet beidza ar minetu” (pomper – slengā nozīmē tieši to).

EROLS FLINS

Holivudas zelta laikmeta zvaigzne, 30-40-to gadu smukulītis un seksa simbols, kas kļuva neticami populārs pateicoties filmai “Robina Huda piedzīvojumi” un “Kapteiņa Blada odiseja”, reiz devās uz Kanādu kopā ar savu kārtējo pavadoni 15-gadīgo  uzlecošo zvaigzni Beverliju Ādlendu, lai pārdotu jahtu. Kas notika tālāk – tas ir dūmakā tīts noslēpums. Tomēr viņš pēkšņi Vankūverā, naktī nomira no sirdslēkmes vienā numurā ar mazgadīgo pavedēju. Tikai pēc vairākiem gadiem, jau pieaugusī jaunkundze atzinās, ka nāvi “izprovocēja mīlestība”. Lai ko tas arī nozīmētu.

NELSONS ROKFELLERS

ASV viceprezidents (1974-1977) nomira “seksa akta” laikā kopā ar savu palīdzi Meganu Maršaku. Tieši tā tika ierakstīts viņa miršanas apliecībā. Šāds atgadījums notika uz darba kabineta galda, kuru tūlīt pat applūdināja “štata cilvēki” – saveda Nelsonu kārtībā, tas ir, apģērba un nosēdināja krēslā. Viens bet: atbraukušais dakteris  uzstādīja jau bijušajam viceprezidentam dīvainu un retu fenomenu – pēcnāves priapismu. Vienkāršiem vārdiem, viņam stāvēja kā dzīvam, un pierakstīt sirdslēkmi jau nu nekādi nevarēja. Ups.

MAIKLS HATČINS

Savulaik populārās grupas INXS zvaigzne oficiālajā miršanas apliecībā ir nosaukts par pašnāvnieku. Tam tic viņa daudzie fanāti. Tomēr ne viss ir tik vienkārši. Nāve iestājās viesnīcas numurā. Maiklu atrada nosmacētu ar čūskādas siksnu. Pēc pāris gadiem viņa draudzene, kas pēc viņas sākotnējiem apgalvojumiem, atradās blakus numuriņā un neko nedzirdēja, atzinās, ka Maikam ļoti patika dīvainas seksa spēles. It īpaši patīkama viņam šķita asfiksija seksa laikā – tas ir, kad orgasma laikā, ja kāds nezin, tavs partneris vai tu liek uz kakla siksnu un pievelk. Runā, ka gaisa trūkums paspilgtina sajūtas. Vienkārši šoreiz meitene nedaudz pārcentās.

DEIVIDS KERADAINS

“Nogalināt Bilu” zvaigzne un mūžīgais Čaka Norisa draugs/pretinieks tiek uzskatīs par pēdējo slaveno seksa nelaiķi, atvainojiet par cinismu. Nelaimīgais gadījums ar aktieri notika 2009. gada vasarā Bangkokā. Tāpat kā Maiklam Hatčinsam, arī Keradains aizrāvās ar seksa asfiksiju. Tikai, nez kāpēc, lepnā vientulībā. Katrā ziņā, kad viņa līķi atklāja numuriņā, kas bija aizslēgts no iekšpuses, viņš tajā bija viens, un pie viņa ķermeņa tika piestiprinātas divas virves. Vien bija aptīta ap kaklu, otra – ap peni. Kapēc bija vajadzīga otra – neviens tā arī nesaprata.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?