Paskatoties video no slēptās kameras, policisti ilgi vēl bija šokā

Attēlu rezultāti vaicājumam “Просмотрев запись со скрытой камеры, полицейские долго не могли прийти в себя. Запредельная наглость!”

Neskatoties uz sodiem, kādi mūsdienās tiek piespriesti par pārkāpumiem, cilvēki tāpat nemācās no kļūdām un pārkāpj noteikumus. Ļoti reti notiek pārkāpumi neapzinoties, ka darām kaut ko sliktu. Valstīs, kur par zagšanu nocērt roku pat šis likums neatur cilvēkus no citu mantu zagšanām. Šodien tā ir ļoti liela problēma visās valstīs.

 

Slēptās kameras katrā stūrī vienmēr ir, kāda kamera kura filmē visus cilvēkus un viņu sejas, lai neļautu pārkāpējiem brīvi darboties. Šajā video tu ieraudzīsi pašus nekaunīgākos zagļus, kuri ir nejauši uzfilmēti. Šķiet cilvēkiem, kuri redzami šajā klipā nav ne kauna ne goda. Pat sievietes, kuras izskatās nopietnas un pieklājīgi ģērbtas izrādās ir zagles un arslēptiem nodomiem ir laipnas pret veikala pārdevējiem. Kauns, kauns, kauns!

<iframe width="1200" height="675" src="https://www .youtube.com/embed/Rhq4-zQW2zU?feature=oembed&wmode=opaque&showinfo=0″ style=”border: none” allowfullscreen>

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?