Opis saņēma negaidītu sūtījuma. Kad to atvēra viņa dzīve sagriezās ar kājām gaisā, jo…

Attēlu rezultāti vaicājumam “Дедуля получил странную посылку. Кода он открыл коробку, его жизнь перевернулась с ног на голову!”

Ziemassvētki ir brīnumu un dāvināšanas laiks. Cilvēki viens otru iepriecina ar dažādām dāvaniņām, sirds siltums ir jūtams visur un arī šoreiz par šo stāsts. Decembra mēnesis ir darbīgs visiem arī dažādām kompānijām. Daudzas kompānijas steidz radīt jaunas filmiņas, kas piesaista cilvēkus un rada viņiem patīkamu svētku noskaņu. Šoreiz interesantu reklāmas filmiņu ir radījuši Allegro. Opis vārdā Pols pasūtīja interneta vietnē grāmatu «English For Beginners». Viņš sāka mācīties angļu valodu, kur vien var: transportā, vannā, pastaigas laikā. Labākam rezultātam Pols visur salika uzlīmes ar angļu vārdiņiem un sāka skatīties angļu filmas bez tulkotāja. Līdz pašām filmiņas beigām nebija zināms, kādēļ gan vectēvam vajadzētu iemācīties šo svešvalodu un tad visiem bija skaidrs…

Daudzi šo reklāmas rullīti uzskata, par jaukāko Ziemassvētku video klipiņu. Visi ir sajūsmā, kā vectēvs mācās angļu valodu un kā izrunā šos svešvārdus. Padalīsimies ar šo rullīti un iepriecināsim arī savus draugus!

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?