Neticami! Auglīgākais un bērniem bagātākais vīrietis Indijā

Tēvs- varonis

Misters Hana kopā ar savu lielo ģimeni dzīvo Mizoramā – vienā no Indijas štatiem. Kopā viņam ir 39 sievas, 94 bērni un 33 mazbērni. Šī nelielā ģimenīte dzīvo četrstāvu privātajā mājā. Mājā ir 100 istabas, kurās tad visi ģimenes locekļi dzīvo.

Pats Cions Hana nav nabadzīgs un  spēj nodrošināt visas savas sievas un bērnus. Viņš vada sektu. Saskaņā ar šīs reliģiskās organizācijas likumiem, katram vīrietim drīkst būt tik sievu, cik vien viņš vēlas. Tā kā Ciona Hands nepārkāpj nekādus likumus, izveidojot šādu harēmu. Mājās sieviešu starpā valda ļoti stingra disciplīna. Visi mājas darbi ir skaidri sadalīti. Vienas sievas uztur kārtību, citas – mazgā, vēl citas – strādā virtuvē, viņu pienākums ir gatavot ēst.

Interesants ir fakts, ka vienām vakariņām ģimenes lokā ir nepieciešami aptuveni 220 kg rīsu, 30 vistas un 132 kg kartupeļu. Un tas viss, neskaitot citus dārzeņus, kuri tiek izmantoti ēdienos.

Pēc visa spriežot, Cionam Hanam iet samērā labi, jo tikai pagājušā gada laikā vien viņš apprecējās ar vēl 10 sievietēm.

Pats vīrietis-varonis nedomā apstāties pie sasniegtā un bieži atkārto, ka turpinās palielināt savu ģimeni tikmer, kamēr vien pietiks spēka un veselības.

Mistera Hana dēli skaidro, ka tieši tā viņu tēvs rūpējas par apkārtnes nabadzīgajām meitenēm. Jo, ja viņš tās neapprecētu, tad nabadzītēm vajadzētu knapināties.

Istabas mājā arī tiek iekārtotas pēc noteiktas kārtības. Blakus Ciona Hana istabai dzīvo tikai pašas jaunākās sievas. Tās nāk pie viņa pēc kārtas. Pārējās sievas dzīvo lielā kopmītnē.

1 Comment
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?