NEKAD neignorē šīs 9 zīmes sapnī… NEKAD!

Никогда не игнорируйте эти 9 важных символов во сне

Miegs – interesants process, kad tu no vietas vari nogulēt pat vairākas stundas. Ir zināms, ka sapņi mēdz daudz ko nozīmēt, arī ekstrasensi ir pārliecināti, ka mirušie pie saviem tuviniekiem nāk sapnī, kad vēlas ko pateikt. Daudzi cilvēki vienkārši nespēj šīs zīmes un pareģojumus izskaidrot, tādēļ vienkārši tos ignorē. Ir cilvēki, kuri savus sapņus neatcerās vispār, pat ilgi domājot. Vai esi kādreiz kaut kur atradies pirmo reizi, bet sajuties tā itkā jau esi kādreiz šeit bijis? Tā ir gaišrecība ko parasti cilvēki ignorē un nevēlas pieņemt. Ekstrasenci ir teikuši, ka 95% cilvēku piemīt pārdabiskas spējas, taču viņi šīs spējas sevī apslāpē un neļauj viņām augt.

Nekādā gadījumā neignorē šīs 9 zīmes ko esi redzējis savā sapnī: 

1. Lidojums

Sapnis, kurā jūs lidojat, mēģinat lidot vai jau esat virs zemes, okeāna bieži vien nozīmē vēlēšanos piepildīt, kādu no savām vēlēšanām. Sapnis var arī liecināt par, kāda grūta lēmuma pieņemšanu, ko tuvākajā laikā nāksies pieņemt.

2. Kritiens

Kritiens visbiežāk nozīme, ka esi zaudējis kontroli pār savu dzīvi. Šo var izraisīt stipra depresija vai uztraukums, kas jūs nomāc.

3. Izsekošana

Lidojums, kritiens un izsekošana ir visbiežākā parādība sapņos. Izsekošanu sapņos var uzskatīt par psiholoģisku pārdzīvojumu, kuram nespēj tikt pāri. Cilvēkam kuram sapnī rādās sekošana būtu jākoncentrējas tikai uz problēmas risināšanu ar, kuru viņš ir saskāries.

4. Jūsu kailais ķermenis

Norāda uz bailēm un kauna. Jūs no kaut kā baidāties un izjūtat kaunu par kādu situāciju.

5. Nāve

Nāve bieži nesibolizē pašu nāvi. Tas ir beigu simbols dzīves periodam, kurš jūs nomāc.

6. Uguns

Uguns sapnī nozīmē, ka gaidāmas ir pārmaiņas uz kurām cilvēks pats ļoti cer.

7. Grūtniecība

Grūtniecība simbolizē dažus dzīves mirkļus. Cilvēks ļoti cer uz pārmaiņām savā dzīvē, kas viņu izvilks ārā no dienas rutīnas.

8. Ūdens

Ūdenim ir interesanta nozīme. Sapnī ūdens nozīmē, ka dzīvē sākas jauns etaps. Zinātnieki saka, ka tiem, kuriem sapnī rādās ūdens ir psiholoģiski gatavs dzīves galvenajām pārmaiņām.

9. Nauda

Nauda sapnī, kā likums runā par to, ka tev prātā visu laiku šaustās šī tēma. Vai nu jums viņas nepietiek, jeb ir pārāk daudz.

 

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?