Naktsmītne apmaiņā pret seksu

Saistīts attēls

Arvien populārāk Lielbritānijā paliek naktsmītnes apmaiņā pret seksu. Sievietes savus apartamentus piedāvā pret intīmām attiecībām. Pat ir izveidotas interneta aplikācijas, kas ļauj atrast sievietes, kuras piedāvā šo dīvaino pakalpojumu. Norādītas ir, gan koordinātas, gan vārds un uzvārds.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Жилье в обмен на секс”

Viena no šādām vietām atrodas Londonā ar nosaukumu:«free roomshare for female in Zone 1, central London»,«free rent for attractive girl», «15-minute adult cuddle once a week» un tā tālāk. Autori atzīst, ka šādas mītnes kļūst slavenas un pieprasītas, jo tiem kam nav naudas izvēlas šādas vietas vēl biežāk.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Жилье в обмен на секс”

Britu žurnālisti veica izmeklēšanu, kurā noskaidrojās, ka šīs mītnes visbiežāk izmanto nevis studenti, bet vientuļi vīrieši. Taču ne tikai sievietes piedāvā šādus pakalpojumus apmaiņā pret seksu, bet gan arī vīrieši mēdz būt šo namu īpašnieki. Uz vīriešu pakalpojumiem bieži atsaucas Londonas studentes, kuras sasniegušas pilgadības vecumu. Psihologi uzskata, ka sievietēm šāda veida pakalpojumu sniegšana vai saņemšana ir neētiska un nepareiza, jo viņas šādi zaudē kontroli pār savu dzīvi. un ķermeni.

Жилье в обмен на секс, 15 минут в неделю

 

AVOTS

 

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?