Morga darbiniece palika stāvoklī no nelaiķa, bet tas vēl nav viss!

1_result

Iespējams esi dzirdējis par Nekrofīliju. Nekrofīlija – no mūsdienu medicīnas viedokļa līdz šim ir maz pētīta, tomēr pilnīgi skaidrs, ka tā ir novirze, kuras cēloņus īsti nav iespējams izskaidrot. Vīrietis vai sieviete vēlas nodarboties ar seksu ar nelaiķi. Fiziskā izpratnē nektrofilija ir fiziska un garīga tieksme pēc līķiem, dzīvām būtnēm bezsamaņas (vai pretoties nespējīgā) stāvoklī. Tas ir briesmīgi! Daudzās valstīs par šo var iekūlties pamatīgās ķibelēs un no soda nav iespējams izbēgt.

2_result

Kāda sieviete Misūrī štatā strādāja par morga darbinieci. Felicita pret savu darbu izturējās ļoti nopietni un nekādas noslieces uz nekrofīliju nebija pamanāmas, taču visi apkārtējie maldījās!Ar laiku sievieti seksuāli pievilka miruši cilvēki, viņa izjuta kaisli pret viņiem un šādi viss sākās…Viņa sāka apmierināt savas vēlēšanās ar nelaiķiem, kas atradās morgā un nodarbojās ar viņiem ar seksu.

3_result

Reiz šai sievietei iepatikās viena konkrēta vīrieša līķis. Viņa uzsāka izrādīt kaisli tikai 38 gadus jaunajam vīrieša līķim tieši uz apskates galda. Tas bija kas šokējošs! Viņa sajuta, ka nelaiķim ir sākusies līķa erekcija. Viņa nolēma vīrieti apskatīt vēlāk un atzinās, ka izjuta pamatigu orgasmu seksa laikā ar šo mirušo vīrieti.

5_result

Pēc pāris nedēļām sieviete pamanīja, ka viņai aizkavējušās mēnešreizes. Šoka stāvoklī viņa veica grūtniecības testu – tas bija pozitīvs. Sieviete bija pārliecināta, ka šajā laika periodā nav ne ar vienu citu pārgulējusi. Viņa nobijās…

6_result

Sieviete atzinās savam ginekologam, ka mirušais vīrietis bija vienīgais ar ko viņai ir bijis līdz šim sakars. Ārsts šo paziņojumu nodeva policijai. Sievieti tajā pašā dienā arestēja.

7_result

Tiesa nolēma sievietei uzlikt soda naudu 250000 dolāru apmērā. Viņa tika tiesāta par nekrofīliju un mirušā ķermeņa apgānīšanu.

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?