Meitene pārgulēja ar katru trešo vīrieti, kas uzaicināja viņu draudzēties tīmeklī

1

Meitene, kura gada laikā tikās ar vairākiem simtiem puišu un pārgulēja ar katru trešo no tiem, atklāti pastāstīja par savu pieredzi un iemeslu kādēļ tā rīkojusies. Viņas rīcība izraisīja neskaitāmus skandālus, gan dzīvē, gan sociālajos tīklos. «Man ir 23 gadi. Tā sanāca, ka gada laikā esmu bijusi uz vairāk kā 100 randiņiem. Es iepazinos ar vīriešiem caur vietni, kas paredzēta telefoniem — «Tinder». Reizēm bija pat trīs tikšanās dienā. Šobrīd man vairs nav šādas iespējas. Visās manās tikšanās reizēs tā bija pieredze. Satikos ar: aktieriem, dizaineriem, biznesmeņiem, televīzijas šova vadītājiem… Seksa pieredze līdz šim man bija maza… patiešām maza!

2

Es mēdzu izvēlēties vīriešus sākot no 27 gadiem – 35 gadiem. Es uzskatu, ka 35 gadīgs – pats labākais vecums vīrietim. Satikos ar dažādiem vīriešiem, kuri ir patstāvīgi. Reizēm sekss ar viņiem bija ne tikai slikts, bet pat briesmīgs! Acīm redzot dienas rutīna viņiem atņem spēkus, kad jāķerās pie lietas mīlas frontē.

3

Kad sāku dalīties sociālajos tīklos, ka labprāt pārguļu un satiekos ar puišiem, kuri mani uzaicina draudzēties, dienā sāku saņemt pat līdz 600 jauniem uzaicinājumiem, protams, no vīriešiem. Es pārgulēju ar katru trešo vīrieti ar, kuru devos uz randiņu.

4

Man bija interesanti, jo katrs vīrietis izturās savādāk un sekss ar katru ir pavisam atšķirīgs. Es nekaunos par savu rīcību, jo vēlējos iegūt pieredzi un to es esmu saņēmusi. Viens no maniem seksa partneriem bija īpaši interesants, jo viņš pirms seksa skūpstīja man paduses un tad tikai turpināja skūpstīt mani, tas man likās ”prikolīgi”!

5

Daudzi vīrieši bija seksā agresīvi, bet tas man patika, pat ļoti! Izantojām, gan pātadziņas, gan dažādus citus atribūtus, kurus ikdienā nebiju domājusi, ka kādreiz izmēģināšu. Tas tik bija ko vērts! Pēc pāris vīriešiem es sāku viņus visus salīdzināt un pierakstīju viņu plusus un mīnusus seksā.

9

Protams, ar tiem ar kuriem pārgulēju bieži viņu vidū bija atpazīstami cilvēku un pateicoties viņiem es bieži ieguvu dažādus labumus – naudu, lomu filmā, visu ko vien vēlējos. Lai gan loma filmā nebija galvenā, bet tomēr bija patīkami saņemt kaut ko šādu!

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?