Māsas Olsenas beidzot atrādīja publikai savus topošos…

Attēlu rezultāti vaicājumam “olsen twins 2016”

Māsas Olsenas beidzot ir parādījušās publikā ar saviem mīļotajiem vīriešiem: Mērija Keita bija kopā ar 47 gadus veco Olivjē Sarkozī, bet Ešlija ar 58 gadus veco Ričardu Saksu. Meitenes romānus nebija apstiprinājušas, bet beidzot bija gatavas apstiprināt un norādīt, ka tā visa bija taisnība ko prese rakstīja par viņu mīļotajiem vīriešiem.

Сестры Олсен появились на публике вместе со своими возлюбленными: Мэри-Кейт была с мужем – 47-летним Оливье Саркози, а Эшли – с 58-летним бойфрендом Ричардом Саксом, роман с которым до вчерашнего дня она не подтверждала???#новости#мск#фото#девушка#россия#москва#дом2#любовь#селфи#мы#счастье#новости#дом2новости#инстаграмнедели #селфи #инста #девушки #день #girl#москва #супер #друзья #праздник #я #россия #инстаграманет #жизнь #любовь #инстатаг #инста#фото#Dom2#видео#

A post shared by НОВОСТИ ?‼️?⭐️ШОУ БИЗНЕС ?? (@news_stars_) on

Daudzi nesaprot, kas ar meitenēm notiek ieraugot viņas šajā gadā. Cilvēki pat nebaidās lietot šo vārdu salikumu ”neglītās māsas Olsenas”, Salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem māsas ir kļuvušas nekoptas, bālas, nebaidās doties cilvēkos tikko pamodušās bez kosmētikas.

Šī bilde uzņemta šajā gadā, kādā no pasākumiem:

Attēlu rezultāti vaicājumam “olsen twins 2016”

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?