Lūk, kas notiks ja turēsi mēli pie augšžokļa un elposi!!

Šis trūkums kaitē mūsu veselībai un visām maņām. Šī problēma skar katru otro cilvēku, iespējams arī tevi. Šis trūkums tavā organismā pat var būt dzīvībai bīstams, jo ja smadzenes nefunkcionē pietiekoši labi, tad var sākties jūra ar veselības problēmām… Jā jūs jau noteikti sapratāt, ka runa iet par miega trūkumu organismā! Cik labi būtu aizmigt vien pāris sekundē, vai ne? Šī doma bieži apciemo mūs katru vakaru. Viens no miega trūkuma iemesliem ir pārāk aktīva smadzeņu darbošanās. Lai palēlinātu smadzeņu darbošanos, ir vajadzīgs pāris reizes dziļi ielpot un izelpot.

Lūk, viens efektīvs veids, kā varētu ātrāk nomierināt smadzeņu darbību un ātrāk aizmigt:

Piespiediet mēles galiņu pie augšžokļa. Skaitiet līdz 4 un uz 4 ievelciet dziļi elpu. Tagad aizturiet elpu uz 7 sekundēm un uz 7 dziļi izelpojiet. Beidzot skaitiet līdz 8 un uz 8 izelpojiet gaisu, tā lai sanāk svilpjoša skaņa. Pirms tam lūpām ir jāsavelkās tūtiņā, bet mēlei ir jābūt piespiestai augšpusē.

 

Pietiks ar četrām reizēm šī vingrinājuma pildīšanai. Šeit galvenais – pilnībā koncentrēties un būt mierīgam. Jāievēro daži noteikumi pirms dodies pie miera – pareiza ēšana vakarā, šķidruma uzņemšana, alkoholam ir slikta ietekme uz miegu.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?