Labākās pozas lai nepaliktu stāvoklī

Attēlu rezultāti vaicājumam “romantic wallpapers”

Ķīniešu pētnieki pēta problēmu ar dzimstību, ka ar vien biežāk dzimst bērni neplānoti un vēlāk vecāki no tiem vienkārši atsakās. Pētnieki veica aptauju, kurā piedalījās 100 000 sieviešu līdz 30 gadiem. Pētnieki vēlējās noskaidrot, kā viņas izsargājās, vai lieto kādas speciālas tabletes, taču izrādījās, ka viņas vienkārši nodarbojās ar seksu vienā pozā tās nemainot. Uzzini kādā pozā ir vismazākā iespēja palikt stāvoklī!

Meitene augšpusē

Tieši šo pozu iemīļojušas aptaujātās sievietes. Šādā pozā ejakulācijas laikā vienkārši visa vīrieša ”sula” iztek uzreiz ārā, nenonākot līdz galapunktam. Ja ir sanācis pārgulēt ar svešu cilvēku šādā pozā, tad nav iemesla panikai, jo šajā pozā 70% sieviešu nevar palikt stāvoklī.

Attēlu rezultāti vaicājumam “female”

Ja vīrietis beidz sievietei mutē, tad nav ne mazākās iespējas, ka sieviete var palikt stāvoklī,to nu būtu jāzina visiem. Pētnieki ir pierādījuši, ka spermas norīšana var krasi uzlabot veselību

No aizmugures

Vēl viens veids kā nepalikt stāvoklī ir dzimumlocekļa ievietošana anālajā atverē. Vīrietis šajā pozā saņem visvairāk kaisles. Ir vērts atcerēties – droši var nodarboties šajā pozā un ”beigt” tieši tur, šādā veidā grūtniecība nekādā gadījumā neiestāsies!

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?