Kuriem varoņiem tu līdzinies no sāgas ”Krēsla”?

Attēlu rezultāti vaicājumam “twilight”Mountains Photo

“Krēsla” ir 2008. gada amerikāņu zinātniskās fantastikas filma. Filmā parādīta attiecības starp jaunieti Bellu Svonu un vampīru Edvardu Kalenu. Pirmā filma tika uzņemta trijos gados, ieskaitot scenārija rakstīšanu, filmēšanu un montāžu. Interesanti, kuram gan no šiem varoņiem atbilsti tu?

 

Bella Svona (Vēzis, Jaunava, Mežāzis)

Saistīts attēls

Šīs zīmes pārstāvji ir raksturā kā Bella. Bella ir mierīga rakstura meitene, kura jebkurā situācija ir nosvērta un nopietna. Viņa situāciju var pavērst par labu sev. Spēj ar savu raksturu likt citiem cilvēkiem darīt ko viņa pati vēlas. Mīl, kad viņai tuvi cilvēki cenšas izpatikt viņai un izpelnīties uzmanību.

Edvards Kalens (Ūdensvīrs, Vērsis, Zivis)

Attēlu rezultāti vaicājumam “twilight edward”

Edvards ir nopietna persona, kura ārkārtas situācijā spēj izlikt sevi visu neko neprasot pretī. Labprāt no malas noskatās uz notiekošo un bez vajadzības citu ķildās neiejaucās. Ja mīl vienu cilvēku, tad līdz sirds dziļumiem un darīs visu lai šis cilvēks ir laimīgs ar vai bez viņa.

Kārlails, Alise, Esme Viktorija un citi filmas vampīri (Skorpions, Lauva, Dvīņi)

Saistīts attēls

Ir spilgtas personas, kas attiecās pret cilvēkiem tā kā uzskata to par vajadzīju vai tā, kā šie cilvēki izturās pret viņu pašu. Jo īpaši skorpioni neslēpj to, ka ir labāki par citiem un jebkurā mirklī otru cilvēku var sagraut līdz pēdējam. Tieši viņi ir tie, kuri nežēlo nevienu. Lauvas novērtē situāciju un izlemj, kā būtu pareizāk un saprātīgāk. Dvīņi ir mierīgi un nelabprāt iesaistās strīdos. Labāk izvēlas aizbēgt no situācijas un izlikties, ka nekas nav bijis.

Čārlijs Svons, Bellas tēvs (Strēlnieks, Svari, Auns)

Saistīts attēls

Ir situācijas noteicējs. Visam ir jānotiek tā, kā tieši viņš vēlas. Ja esi melojis, neturējis solījumus vai kā savādāk aizskāris šos zīmes pārstāvjus, tad viņi no tevis novērsīsies pilnībā, līdz aizmirsīs un neliksies ne zini par tavu eksistenci.

Raksti komentārā, kuram no filmas varoņiem esi līdzīgs tu. Piedāvājam apskatīties video filmiņas par to, kā sāga ”Krēsla” tika filmēta un kas tajā mirklī notika tur, kur kameras nefilmēja. Interesanti! 

Šeit ir iespēja apskatīt filmas momentus, kuras tika izdzēstas un nerādītas nevienam:

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?