Kā pareizi flirtēt ar sievieti bārā? Padomi no pašām daiļā dzimuma pārstāvēm

flirts

Ja jūs esat bārā un flirtējiet ar sievieti, ar kuru jūs būtu ieinteresēts vēlāk iesaistīties seksuāla rakstura darbībās, tad pastāv miljoniem iespēju to visu “nočakarēt”. Varat būt biedējoši dīvains. Varat aizmirst viņai izmaksāt dzērienu. Un tā tālāk!

Lai uzzinātu, kā visu nekavējoties neizbojāt runājot ar pretējā dzimuma pārstāvēm, portāls Thrillist vērsās pie viņām, lai radītu padomu sarakstu.

Neblenz

“Neblenz pāri telpai. Īsas saskatīšanās un ātri smaidi darbojas daudz labāk. Prasta blenzšana ir dīvaina un rada neērtību otram.”

Bet acu kontakts ir ļoti svarīgs

“Mērķē uz to sajūtu kas rodas no sarunas, kurā izmantoti tikai skatieni.”

Uzsauc viņai dzērienu, pareizā veidā

“Neuzsauc meitenei gaišo alu, jo īpaši ja viņa tobrīd nedzer gaišo alu. Pajautā bārmenim ko viņa dzer un izmaksā to. Ja rodas šaubas, kaut kas dzirkstošs nekad nebūs greiza izvēle.”

Uzsauc dzērienu arī viņas draudzenēm

“Jābūt jaukam pret sievietes draudzenēm. Ja viņas stāv kopā ar šo meiteni, arī viņām jāpiedāvā dzērienu. Ir nepieklājīgi, ja tas netiek darīts.”

flirts

Ja iespējams, pamēģini nopirkt dziesmu nevis dzērienu

“Ja ir iespējams, dzēriena vietā es aicinu vīrieti man nopirkt dziesmu. Laiks pie mūzikas aparāta var būt ļoti īpašs un pat uzbudinošs.”

Nevajag cerēt uz kaut ko pretī par nopirkto dzērienu

“Jāgaida reakcija. Vīrieši bieži vien domā, ka uzsaukts dzēriens dod tiesības uzbāzties un uzmākties. Vienmēr jāuztver uzsaukts dzēriens kā pašaizliedzīga rīciba, kura nav pelnījusi neko vairāk kā “paldies”, ja tiek pieņemta.”

Palūdz bārmenim iepazīstināt tevi ar situāciju

“Nekad nevar zināt vai noskatītajai sievietei nav slikta diena un viņa vēlas pabūt viena vai arī diena ir devusies un viņa ir “medībās”. Bārmenis gan to zinās 99% gadījumu. Piedevām, vīrietis tādejādi centīsies ieiet svešā teritorijā, kamēr bārmenis pārzinās situāciju.”

Neuztraucies par saviem draugiem

”Vīrieši bāros bieži vien ir kretīni, jo tur ieradušies ar saviem draugiem, kas rezultātā kļūst par bara mentalitāti. Viņi necenšas atstāt iespaidu uz sieviet, bet gan saviem draugiem.”

Esi uzmanīgs ar komplimentiem

“Pavirši komplimenti ir labs veids kā atgrūst un noslēgt daudzas sievietes. Tas uzreiz rada neērtības sajūtu, kas rada neticību par visu teikto un vēlmi tikt vaļā no to izteicēja sabiedrības.”

Esi normāls

“Sasveicinies, stādies priekšā un noturi normālu sarunu. Ir apbrīnojami cik tālu būšana normālam tevi var aizvest.”

Atceries, ka tas viss nav nekas pārlieku nozīmīgs

“Pareiza domāšana ir galvenais. Persona, kuru uzrunāsiet, arī ir cilvēks. Un ja viņš ar jums negrib runāt, tas ir normāli un jūs atradīsiet kādu citu, kas gribēs. Tas nenozīmē, ka cilvēks ir slikts, kuce vai kretīns tikai tāpēc, ka viņam nav vēlmes ar jums runāt.”

flirts

Neizsaki uzbraucienus komplimentu formā

“Pasaki sievietei, ka viņas krūtis liek pakaļai izskatīties mazākai! Sievietes dievina kompliment-uzbraucienus! Joks.”

Nesteidzies ar lietu virzību

“…Ja vien tas jau nav acīmredzams. Jo lielāks spiediens, jo vairāk viņa tiek atgrūsta. Ja viņa nav acīmredzami izlaidīga sieviete, izturies pret viņu draudzīgi, atrodi kādu kopīgu tematu, vēlams sasmīdini viņu un radi kaut kādu saikni pāri pašsaprotamajam “cik ātri es tevi ievilkšu gultā” izaicinājumam.”

Esi laipns pret bārmeni

“Pilnīgi garām ir, kad vīrietis laipni iepazīstās un piedāvā uzsaukt dzērienu, bet tad agresīvi izturas pret bārmeni vai auro lai pievērstu viņa uzmanību. Pacietība un laipnība ir pavedinošas.”

Nepārspīlējiet mēģinot jokot

“Joki par bāru un tā apkalpošanu, politiku, reliģiju, sievietes ķermeni vai viņas draugiem nav smieklīgi. Diemžēl, nav saraksta ar to, kas visos gadījumos būs smieklīgs, tomēr pašpārliecināta, bet ne iedomīga, pieeja vienmēr būs šarmanta.”

Nē nozīmē nē

“Pieņem “nē” kā atbildi.”

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?