Kā mainīt acu krāsu ”mājas apstākļos”?

Kā mainīt acu krāsu ''mājas apstākļos''?

Tūkstošiem cilvēku pastāvīgi maina acu krāsu mājas apstākļos, bez jebkādām medicīniskām manipulācijām un krāsainajām lēcām!

Gribat uzzināt, kā to izdarīt?

Ja jums ir pelēkas, zilas vai zaļas acis, varat tām piedot vēlamo toni ar apkārtējās vides palīdzību. Piemēram, ja jums ir pelēkas acis, tad zilas vai zaļas krāsas apģērbs var sniegt tām attiecīgu nokrāsu. Tas ir ļoti ērts acu krāsu maiņas paņēmiens, kas neprasa īpašas pūles un kontaktlēcu lietošanu. Bez tam, acs varavīksnenes krāsu var ietekmēt kosmētika. Dažādu nokrāsu dekoratīvā kosmētika palīdzēs jums izmainīt arī savu acu nokrāssu. Piemēram, lai padarītu zaļo krāsu vēl košāku, sievietēm ieteicams lietot pelēkas vai brūnas krāsas ēnas un kontūrzīmuli. Pēc kosmētikas uzlikšanas krāsa uzreiz kļūs intensīvāka. Šis paņēmiens ir arī vienkārša alternatīva kontaktlēcām. Acu krāsa var mainīties arī neskatoties uz jūsu vēlmi pieaugšanas laikā. Piemēram, zīdaiņi visbiežāk piedzimst ar zilām acīm. To dzīves laikā acu krāsa var mainīties. Varavīksnene var kļūt brūna, pelēka vai zaļa. Padzīvojušiem cilvēkiem, tieši pretēji, acu krāsa paliek gaišāka. Tas ir – brūnas acis var pārvērsties medus krāsā. Diemžēl acu krāsu maiņai var būt arī ne tik patīkami iemesli. Piemēram, acu krāsa kā likums mainās cilvēkiem pēc slimošanas. Šīs izmaiņas var izpausties gan kā acu krāsas izmaiņa uz gaišo, gan uz tumšo pusi. Šīs izmaiņas visbiežāk tiek novērotas cilvēkiem ar zilām acīm. Tādas izmaiņas nenotiek cilvēkiem, kuriem ir brūna acu krāsa.
Iekaisuma procesi vienā aci var novest pie heterohromijas (tas ir, acis var kļūt daudzkrāsainas). Par šādas saslišanas piemēru ir atbildīgs Fuksa sindroms un Poznera-Šlosmana sindroms. Šādu saslimšanu gadījumā acs varavīksnene var pieņemt nedaudz zaļganīgu nokrāsu.
Tiem, kas slimo ar glaukomu, arī var mainīties acu krāsa. Tas ir saistīts ar hormonālo acu pilienu lietošanu. Tie tiek lietoti, lai saamazinātu spiedienu acī. Tomēr, ja šie pilieni tiek lietoti pietiekami ilgi, tad acs varavīksnene paliks tumšāka. Un vēl jūsu acu krāsu ieteikmē jūsu noskaņojums un dvēseles stāvoklis. Šie komponenti kopā ar pareizi izvēlētu kosmētiku un attiecīgas krāsas apģērbu palīdzēs izmainīt jūsu acu krāsu.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?