Kā kļūt par miljonāru: 15 veiksmes noteikumi mērķa sasniegšanai

Lai peldētu, nepietiek paņemt rokās airi un airēt. Kā minimums, vajag zināt, KĀ airēt un uz kuru pusi virzīties. Citiem vārdiem, ir par maz ar “kaut ko darīt” vai “kaut kur strādāt”!Apnicis dzīvot no algas līdz algai? Ieklausies mūsu padomos un sper soli pretī bagātībai jau šodien!!

1. Darbs – no vārda darbinieks! Jo vairāk tu strādā, jo sliktāk tu dzīvo. Maini savus uzskatu par darbu!

2. Sens ticējums vēsta:”Ja vēlies, lai tev ir nauda, atnes uz tirgu kaut kādu vērtību”. Un no tā, kā spēsi aprakstīt preci, ir atkarīga cilvēku vēlme labprātīgi atbrīvoties no naudas, pie tam tev par labu! Iemācies skaisti un pārliecinoši runāt!

 

3. Dari tikai to, kas tevi patiešām interesē. Atceries: pat vislabākā firma iedzīvosies uz tava rēķina, savādāk tu tur nestrādātu.

4. Domā par to, kā mēnesī nopelnīt vismaz 10 000 $. Vairāk – drīkst, mazāk – nedrīkst! Bagātības pievilkšanās likums ir sekojošs: “Nauda vienmēr atnāk caur citiem cilvēkiem”. Tas nozīmē – kļūsti komunikablāks un vairāk komunicē! Nesabiedriskie reti kļūst bagāti.

5. Nabadzīga apkārtne vienmēr pievilinās nabadzību. Un, ja tu pagaidām esi pliks kā baznīcas žurka, atceries: tavā apkārtnē vienkārši nemīl, neciena un pat ienīst bagātos. Steidzami maini savu apkārtni!

6. Lai cik jocīgi tas neskanētu, bet nabadzība rodas tad, kad izvairies no atbildības.

7. Ja tev ir maz naudas, jātaisa bizness. Ja naudas nav pavisam, tad bizness jātaisa tūlīt pat! Ir idejas? Pavēsti tās pasaulei, bet pašām veiksmīgākajām uztaisi biznesa plānu un piedāvā tās investoriem.

8. Atceries: ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu, bet ceļš uz lielu bagātību – caur pasīviem ienākumiem! Izveido ienākumu, kas nāks pie tevis bez jebkādas piepūles no tavas puses. Veic pirmo soli pretim bagātībai!

9. Iemācies apieties ar līdzekļiem tā, lai ienākumi pārsniegtu izdevumus.

10. Atrodi pāris minūtes un godīgi atbildi uz sekojošiem jautājumiem: “Kas es esmu?”, “Ar ko esmu unikāls?”, “Kāda ir manas dzīves jēga?”, “Ar ko es nodarbotos, ja man būtu tik naudas, cik vien vēlos?”. Godīgi atbildot uz šiem jautājumiem tu sūti savas dzīves spēku, enerģiju, kaisli un apzinātu jēgu kosmosā. Skan smieklīgi? Domu spēku vēl neviens nav atcēlis!

11. Sapņo un tici, ka sapņi piepildās! Kad cilvēks pārtrauc sapņot, tas mirst…

12. Biežāk no visas sirds palīdzi cilvēkiem. Bet tikai tiem, kuriem patiešām vēlies palīdzēt. Un, lai tie nav radinieki un pat ne draugi, katru dienu centies izdarīt vismaz vienu labu lietu.

13. Pēc iespējas biežāk saki komplimentus! Neproti? Vienkārši uzslavē pārdevēju veikalā par skaistu frizūru, fitnesa treneri – par sportisku figūru, kaimiņien – par jaunām kurpēm. Kompliments citam cilvēkam paceļ arī tavu pašvērtējumu.

14. Par labu praksi kļūs panākumu dienasgrāmatas rakstīšana. Izrādās, ka sagrāves un aizvainojumus cilvēks atceras 10 reizes ilgāk, nekā veiksmes un uzvaras. Esi sašļucis? Pārlasi panākumu dienasgrāmatu.Lasi un izpēti pasaules bagātāko cilvēku biogrāfijas un domas. Iedvesmojies un kļūsti bagātāks!

  • Ir jācīnās ar katru ienaidnieku. Tā kā nabadzība arī ir cilvēka ienaidnieks, tad cīnīties vajag līdz galam, bez žēlastības pret ienaidnieku un sevi!
  • Un pēdējais padoms. Nekad, nekad, nekad nepadodies!

avots: interesbook.ru

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?