Izvēlies bildīti un uzzini cik stipra ir tava enerģētika

1-4

Šis vienkāršais tests var likt jums daudz ko uzzināt! Ar šo testu palīdzību var uzzināt, kādas problēmas slēpjās cilvēkos un tāpat arī cik stipras ir cilvēka rakstura īpašības. Psihologi uzskata, ka katram cilvēkam ir konkrētas asociācijas uz krāsām. Pēc krāsām var uzzināt par cilvēka rakstura īpašībām. Jums priekšā ir 5 attēli. Paskatieties uz viņiem un nosakiet, kura no fotogrāfijām ir jums tuvāka.

1.

1-4

2.

2-86

3.

3-76

4.

4-65

5. 

5-58

Ja izvēlējies fotogrāfiju №1…

1-4

Pievērsiet uzmanību krāsām. Tas nozīmē, ka jūs visām situācijām pieejiet klāt ar vēsu prātu. Esiet nosvērts un kritiskās situācijās spējat saglabāt mieru. Visticamāk jūs mīlat tādu darbu, kur ikdienā katru dienu nepieciešama loģiskā domāšana. Jūsu dzīvē būtu nepieciešama meditācija, kura palīdzēs jums uzņemt spēkus un saņemties.

 

Ja izvēlējāties fotogrāfiju №2…

2-86

Darbs jums ir vienīgā nodarba, kura palīdz atslābināties un izrauties no ikdienas likstām un ķibelēm. Jūs cieniet kolektīvu un darbavietā jums ir daudz labu draugu. Par īstām ballītēm jūs uzskatat, tikai tādas balles, kurās ir jūsu kolēģi. Tas nozīmē, ka jūsu enerģija tērējās diezgan ātri. Jums vajadzīga nedēļā reizi kārtīga atpūra, lai atgūtu enerģiju.

Ja izvēlējāties fotogrāfiju №3…

3-76

Jūs uz saviem pleciem ņemat vairākus darbus reizē un esat ļoti aktīvs kolēģis. Mīlat būt par līderi un darba galveno personu. Patīk darboties ar lietām, kas skar finanses. Jums vajadzētu piebremzēt un laiku veltīt arī sev. Lai sabalansētu harmoniju sevī tev nepieciešama aktīva atpūta.

Ja izvēlējies fotogrāfiju №4…

4-65

Tu esi par sevi labās domās un šīs domas tevi dzīvē velk tikai uz priekšu. Tavs mīnus – tu bieži piever acis uz patiesību ko uzzini. Tavs spēks un idejas ļauj pabeigt tev darbu ātrāk nekā citiem.  Tu pievērs uzmanību sīkām detaļām, ko citi pat neievēro. Jums ir svarīgāka pati ideja. Šādi cilvēki bieži spēj uzrīkot ideālu un neaizmirstamu ballīti. Lai atpūstos sarīko, kādu ballīti un ielūdz draugus un radiniekus.

 

Ja izvēlējies fotogrāfiju №5…

5-58

 

Tu esi noslēgts, taču strādā ar atdevi. Esi pašpārliecināta personība. Jūs savā darbā neļaujieties ģimenes problēmām, jo šīs problēmas uzskati, ka ir jākārto tikai mājās nevis darbavietā. Tu esi ideālists, tādēļ viss ko dari ir izdarīts uzz visiem 100. Lai uzkrātu enerģiju tev nepieciešams lietot produktus, kuri tev garšo.

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?