IZLASI: zinot šos faktus, tas var tev glābt dzīvību

<img class="aligncenter" src="http://mtdata .ru/u2/photoD97B/20780793966-0/original.jpg#20780793966″ alt=”Знание этих 15 фактов однажды может спасти вашу жизнь” width=”928″ height=”521″ />

Ikdienā darām dažādas lietas, kas varētu mums likties par elementārām, taču nezinot par to sīkāk tu vari iekulties pamatīgās nepatikšanās. Cilvēka dzīvība ir traulsa, tādēļ ik uz soļa mums ir jādomā kā un ko mēs darām. Briesmas ir mums visapkārt. Zinot dažādas nianses mēs varam sev glābt dzīvību, tādēļ noteikti iedziļinies šajā.

Automašīnu vadītāji parasti pielāgo sānu spoguļus tā, lai redzētu automašīnas abas puses, taču tas ir jādara ļoti rūpīgi. Pirms uzsākat braukšanu vienmēr un visur pārbaudiet un pielāgojiet visus spoguļus. Braucot atpakaļgaitā, nekad nepaļaujieties tikai uz spoguļiem, ja ir nepieciešams izkāpiet ārā un pārbaudiet apstākļus. Sānu spoguļiem vajadzētu atspoguļot tikai un vienīgi jūsu automašīnu. Šīs pāris lietas noteikti vajadzētu iegaumēt visiem!

Знание этих 15 фактов однажды может спасти вашу жизнь

Nepiepūtiet glābšanas vesti ar gaisu bez vajadzības lidmašīnā. Ja jūs nolemsiet uzpūst vesti salonā, kurā nav ūdens tad šis gaisa spiediens var jūs piespiest cieši klāt, kas var apgrūtināt. Speciālisti iesaka, ka ideālākais variants ir iegāžoties ūdenī ar paša spēkiem aizturot elpu izkļūt ārā no lidmašīnas.

Знание этих 15 фактов однажды может спасти вашу жизньVienmēr sev līdzi nēsājiet antibakteriālos līdzekļus. Jūs nekad nevarat paredzēt, kur tieši atrodās baktērijas, tādēļ īpašo publiskās vietās vajadzētu lietot šo līdzekļus, lai novērtsu smagas saslimšanas un alerģijas. Esiet uzmanīgi!

Знание этих 15 фактов однажды может спасти вашу жизнь

Noteikti ir gadījies, ka eļļa vai sviests uzprakšķ uz gāzes plīts un tā vietā, lai lietu ūdeni virsū ir vajadzīgs vienkārši noslēgt uguni, kā parādīt attēlā. Speciālisti ir pārliecināti, ka šo faktu daudzi cilvēki nezina, tādēļ var rasties ārkārtas situācijas mitekļos. Tieši šādā veidā uzliekot, kādu trauku virsū jūs varat izglābt, gan sevi, gan savu īpašumu.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?