Izej testu – Ko tava frizūra var pateikt par tevi!

101

Fantastisks tests! Frizūra ko nēsā cilvēks var pastāstīt par viņa raksturu un tā īpašībām. Tagad pasēdi un padomā – kura ir populārākā frizūra, kādu tu ikdienā mēdz nēsāt? Atrodi šo frizūru pēc cipariņa un lasi aprakstu par sevi!

1. Tu kā personība esi ļoti atklāta jauniem piedzīvojumiem un aizraušanām. Cilvēkos meklē tikai labās īpašības, tādēļ diemžēl bieži mēdz izvēlēties nepareizos cilvēkus sev tuvumā. Tu esi īsts optimists sirdī!

2. Tu esi pārliecināta sieviete, kurai nemaz neinteresē kritika par sevi. Tu nemēdz uzturēties lielos cilvēku pūļos, tev galvenais, lai blakus būtu cilvēki, kuri tevi smīdina un spēj saskatīt tavas labākās īpašības.

3. No malas varētu padomāt, ka tu esi lepna persona. Bet kā gan var izskatīties cilvēks, kurš virzās un saviem mērķiem kā bulta un nemaz neatskatās uz visiem saviem ”heiteriem”. Tu esi pieradusi pati tikt ar visu galā un tev nav nepieciešama palīdzība no malas.

4. Nepazīstamiem tu esi kā sieviete – kareive, bet ļoti tuviem cilvēkiem tu esi – balta un pūkaina. Tu vienmēr esi par taisnību un pareizu lēmumu pieņemšanu, tā turpini!

5. Tu esi tropisks cilvēks ar bagātu iekšējo pasauli. Garlaicīgs darbs nav priekš tevis: tu esi radoša un pilna jaunu ideju.

6. Šad tad tava atklātība var traucēt cilvēkiem, bet īstie draugi to spēs novērtēt un atbalstīs tevi jebkurā situācijā.

7. Tu esi labs novērotājs un klausītājs. Pievērsies katram sīkumam un tieši šī iemesla dēļ esi izteikts līderis.

8. Daudzi domā, ka mierīgu cilvēku nav iespējams atrast, bet tā gan nav, jo tu esi pat pārāk mierīgs. Kristiskās situācijās tu stāvi maliņā un domā: ”Hmm.. nu jā, ko darīt, kā ir tā ir”.

9. Tu esi no tiem cilvēkiem, kuri no sākuma izdara, bet pēc tam sāk to apdomāt. Labāk dari otrādi!

10. Tu esi ļoti intelektuāls cilvēks. Neciet cilvēkus, kuriem nav gaumes un modes sajūtas.

11.  Vai esi pamanījusi, ka tev bieži visi ”izkrata” dvēseli? Šī ir laba īpašība, jo tā liecina, ka citi cilvēki spēj novērtēt tavus padomus un zina, ka tie ir labi!

12. Tev patīk, kad viss ir ideāli un pareizi. Nepatīk, kad kaut kas ir padarīt līdz pusei un nav pabeigts. Tu neciet vienkāršību, tev nepieciešama dzīvei neliela ”rozīnīte”.

13. Īsts optimists jau no dzimšanas! Tu cieni katra cilvēku padomu un to novērtē. Tevi nav nemaz tik viegli apbēdināt, tu turies līdz pēdējam.

14. Praktiskums – tavs galvenais trumpis. Tevi neinteresē svešas drāmas un intrigas… Kādēļ gan līst citu cilvēku dzīvēs?

15.  Jā, varbūt tev patīk pasapņot, iedziļināties savos sapņos, bet tas tev netraucē sasniegt šos sapņus un tos piepildīt.

16. Tu esi mierīga un nosvērta sieviete. Šādu rakstura īpašību apskauž daudzi cilvēki. Novērtē to!

 

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?