ĪSTA APAKŠBIKŠU REVOLŪCIJA! Skaties kā pareizi jādara, lai…

<img class="aligncenter" src="https://ofigenno .com/content/6908-1/1.jpg” width=”848″ height=”476″ />

Ne tikai tehnoloģijas attīstas, bet arī apģērbu un apavu mode. Cilvēku gaume paliek arvien jocīgāka un dīvaināka. Speciālisti meklē jaunas iespējas, kā apģērbu padarīt komfortāku un cilvēkiem tīkamāku. Speciālisti uzskata, ka vīriešiem noteikti ir nepatīkami velkāt apakšbikses, kurās ikreizi ir jābāž roka, lai sakārtotu ”mantību”. Tā nu lūk, viņi sāka domāt un izstrādāja ģeinālu veidu, kā to labot! Tikmēr sievietes klusībā pie sevis nodomā: «Vai tiešām nevar mazliet paciesties?». Skatāmies tālāk!

Lepojieties vīrieši, jo pateicoties šim eksperimentam, vairs nevajadzēs bāzt roku apakšbiksēs! Tagad lai sakārtotu savus dārgumus, būs vien jāparauj aiz striķīša, kurš tam tieši ir paredzēts.

Šī izgudrotāja autori raksta tā : «Šīs apakšbikses ļauj piepacelt vīriešu orgānus, neaiztiek to. Tās arī aizsargā no tādas problēmas, kā pielipšanu pie cilvēka ādas».

Vīriešu orgānus liek speciālā maisiņā un kad vīrietis tas ir jāpielabo, tad vienkārši ir nepieciešams paraut aiz striķīša. ļoti vienkārši un ģeniāli!

Šī ideja ienāca prātā Maiklam Jukeram, kurš ir no Ņujorkas tajā brīdī, kad viņš devās ceļojumā uz Peru.

«Pirmo nedēļu Peru es nolēmu nopirkt motociklu, lai vieglāk būtu pārvietoties. Tieši tad es sapratu, ka ir ļoti neērti būt parastās vīriešu apakšbiksēs», — stāsta Maikls.

Veikalos pirmie modeļi parādījās šī gada februārī un nu jau ir pieejami piecās dažādās krāsās.

Vai tavuprāt šis izgudrojums drīz aizstās visas vīriešu apakšbikses?

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?