Igauniete un ekstrasense publicējusi Instagram kontā lūk, šo bildi

Attēlu rezultāti vaicājumam “aleksandr sheps i merlin kerro”

Jā, šis pāris visā pasaulē ir atpazīstams un daudzi šim ekstrasensu romānam seko līdzi, bet kas tad īsti notika, kad nesen tika paziņots, ka pāris ir izšķīries?  Mūsu kaimiņiene Igauniete Merilina Kerro, kura četrpadsmitajā sezonā ieguva otro vietu, bet toties atrada savu mīlestību uzvarētāja Aleksandrā Šepsā. Sociālie tīkli ir pārpildīti ar šī pāra romantiskajām fotogrāfijām un fanus satrieca ziņa, ka skaistais pāris pēkšņi ir šķīries.

Zināms ir tas, ka Aleksandrs Merilinu bija bildinājis un pāris bija saderinājušies un plānoja kāzas, taču Merilina paziņoja, ka viņa visu nevēlas sasteigt, tādēļ iesaka nogaidīt ar laulībām, jo tam vēl nav gatava. Taču šis nebija šķiršanās iemesls, šeit slēpās kas dziļāks…

Attēlu rezultāti vaicājumam “мэрилин керро беременна”

Igauniete vēlējusies bērniņu, bet Aleksandrs nebija tam gatavs un lika raganai nedaudz pagaidīt līdz viņš tam būs gatavs, jo nav pārliecināts, kāds izveidosies bērniņš, ja gan māte, gan tēvs ir ekstrasensi ar pārdabiskām spējām. Šis bija iemesls, kādēļ pāris pašķīrās, bet nu jau pēc avotiem zināms, ka romantiskais pāris ir salabuši. Kā ziņo kāds Krievijas portāls Merilina savā Instagram kontā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzams vēderiņš, vai tiešām Igauniete piepildīja savu sapni par bērniņu?

Мэрилин Керро показала округлившийся животик

 

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?