Horoskops 2017. gadam no «Ekstrasensu cīņu» finālistes Nikolas Kuzņecovas

Николь Кузнецова

Nikola Kuzņecova. «Ekstrasensu cīņu» dalībniece, kura tika stiprāko finālistu kārtā. Šodien viņa ar tevi padalīsies par to, kāds sagaidāms 2017. gads visām zodiaka zīmēm. No kā vajadzētu uzmanīties, kāda būs veselība, kuras būs veiksmīgākās dienas un citi tik pat svarīgi notikumi. Skatāmies!

Auns

гороскоп 2017

Nevajadzētu ļauties emocijām. Vēlams būtu sākt mācīties gleznot vai sacerēt dzejoļus. Ja esat nolēmis pamest darbu, tad no sākuma vajadzētu šo soli pārdomāt un no sākuma pārliecināties, ka spēsiet atrast jaunu darba vietu. Auniem mīlestības sfērā gaidāmalaime un harmonija. Vientuļnieki atradīs mīlestību, taču mīlētāji iemīlēs otru no jauna.

Vērsis

гороскоп 2017

Darbā ies ļoti labi, taču atcerieties, ka nepieciešama ir arī atpūta un enerģijas uzņemšana. Mīlestībā pirmo gada sākumu būs kā pa celmiem, taču gadam ejot tas uzlabosies un viss nostāsies savās vietās. Vēršiem rekomendēts biežāk iziet saules gaismā, rīkot romantiskus randiņus un draugu pasēdēšanu. Veselībā vājā vietā būs kakls un ausis, tādēļ neaizmirsti uzlikt cepuri un šalli. Tavs talismans būs zelta vērsis.

Dvīņi

гороскоп 2017

No 10. aprīļa līdz 3. maijam neieplānojiet nekādus svarīgus darījumus, jo Merkūrijs visus svarīgos jautājumus pārvērtīs negatīvi. Labāk šo periodu izbaudīt kopā ar ģimeni un draugiem. Ir risks saslimt ar hroniskām saslimšanām, taču šo varēs izlabot ar pareizu un veselīgu uzturu. Šī gada talismans – zili spārni.

Vēzis

гороскоп 2017

Šajā gadā iegūs daudz jaunas pieredzes, kuras noderēs dzīvē. Pēc iespējas vairāk vajadzētu izvairīties no konfliktiem. Vēžiem nāksies saskarties ar finansiālām grūtībām, taču galvenais – neielīst parādos, jo to atdot būs ļoti problemātiski. Laulības un bērnus ieteicams atstāt uz nākamo gadu. Vasara atnesīs laimi ģimenē un paredzēts ir mājas remonts. Tavs talismans būs zelta pakaviņš.

Lauva

гороскоп 2017

Šis ir tavs gads! Biežāk skaties apkārt, jo šī gada piedāvājumi mainīs tavu dzīvi. Jāgatavojas kādam negaidītam romānam, kas ienesīs tavā dzīvē vēl vairāk mīlestības, nevajadzētu laist šo cilvēku vaļā, jo tā vari palaist īsto prom. Finansiālais stāvoklis gaidāms nemainīgs. Gaiļa gaids aicinās tevi ielīst parādos un kredītos, bet nekādā gadījumā nepakļaujies valdzinājumam! Veselībā vājā vieta būs asinsvadu saslimšana. Lai no tā izvairītos rekomendēts pareizs uzturs, sports un biežāka pastaigāšanās ar kājām. Ieteicams šajā gadā pēc iespējas vairāk nēsāt zelta rotas.

Jaunava

гороскоп 2017

Gaiļa gads tev dāvās interesantus piedāvājumus un projektus. Jūs būsiet kā uz izķeršanu. Radiniekiem biežāk būs nepieciešams jūsu atbalsts un rūpes, gan finansiāls, gan garīgs. Saplānojiet laiku tā, lai tas tiktu, gan ģimenei, gan darbam. Jūsu veiksmes krāsas: purpura, violets un zils. Velciet tos biežāk. Gaidāms kaislīgs romāns, kurš var novest pat līdz kāzām. Jaunavām veselība būs stipra, taču gaidāmas pamatīgas stresa situācijas. Talismans- zilas zeķes.

Svari

гороскоп 2017

Esiet uzmanīgi, jo Gaiļa gads jums nav tas veiksmīgākais. Iespējams būs jāšķirās no, kāda ļoti tuva cilvēka. Nodarbojieties ar sportu un aktīvu dzīvesveidu. Dzīve jums nesīs šifrētus brīdinājumus, ja spēsiet tos izlasīt tad izvairīsieties no dažādām sarežģītām situācijām. Pats grūtākais periods no 6. aprīļa – 25. augustam. Vēlams būtu šo laiku pavadīt kopā ar ģimeni. Biežāk atpūtieties un izvairieties no konflikta situācijām. Šī gada talismani var būt visa veida sudraba lietas.

Skorpions

гороскоп 2017

Gada sākums var būt nervozs. Gailis pārbaudīs skorpiona intuīciju. No 6. aprīļa līdz 9. jūnijām jums piedāvās vilinošus piedāvājumus uz kuriem nekādā gadījumā nepiekrītiet! Jupiters šajā posmā jums nebūs veiksmīgs. Finansiāls paagstinājums jums nāks tikai gada vidū, kas atnesīs daudz jaunus paziņas. Šajā gadā jūs pārsvarā būsiet intrigu un baumu centrā. Turiet savas emocijas zem kontroles, jo šādi spēsiet izbēgt no pamatīgām stresa situācijām. Veselības ziņā briesmas var draudēt nervu sistēmai un mugurkaulam. Skorpionam steidzīgi vajadzēs nodarboties ar sportu un atvadīties no kaitīgajiem ieradumiem. Gada talismans – baltais ērglis.

Strēlnieks

гороскоп 2017

Šajā gadā jums ir lielas izredzes satikt savu otro pusīti un iepazīt jaunus draugus. Finansēs viss būs stabili un kritumi nav gaidāmi. Gada otrajā pusē ir gaidāms paagstinājums darbā. Gaiļa gads jums būs ideāls laulībām, bērnu dzimšanai un jauna mitekļa pirkšanā. Vasara droši dodieties ceļojumā, jo šādi jūs uzlabosiet savu veselību.  Gada talismans – globus.

Mežāzis

гороскоп 2017

Uz jūsu pleciem gūlsies dažādus strīdu risināšana. Jo mierīgāks jūs būsiet, jo mierīgāks gaidāms gads. Gailis mežāzim var atvērt jaunas druvis uz biznesu. Vientuļie mežāži ja nespēs spert pirmo soli var riskēt palikt vieni. Droši dodieties uz tikšanos ar tiem, kuri jūs uzaicinās. Veselībai palīdzēs sports. Par talismanu var kļūt jebkurš karaļa/karalienes atribūts.

Ūdensvīrs

гороскоп 2017

Gailis nemīl slinkumu, tādēļ šajā gadā tev ir jābūt vēl jo vairāk strādīgam. Atpūsties nesanāks. Laika posmā no 16. jūnija – 22. novembrim Neptūns būs jums veiksmes nesējs un visas tavas idejas spēs realizēt. Laiks pārskatīt savu dzīvi! Lielu uzmanību vajadzētu pievērst bērniem. Taču pārāk neļaujieties atslābt un dodieties tikai uz priekšu araugsti paceltu galvu! Veselībai var draudēt problēmas ar nierēm. Atbrīvoties no sāpēs palīdzēs dažādas tradicionālas zālīšu receptes. Talismans – dzeltenas un zelta spalvas.

Zivis

гороскоп 2017

Ideāls laiks, lai sāktu savu biznesu un atrast savu otro pusīti. Laiks savā dzīvē ieviest jaunus draugus un paziņas, kas jūs atbalstīs ikvienā situācijā. Tie kuri vēl nav satikuši savu otro pusīti, tad šajā gadā tas noteikti izdosies! Pētiet apkārtni 15. aprīlī, jo šī diena zivīm atnesīs negaidītus jaunumus, kas apgriezīs dzīvi kājām gaisā, Veselības ziņā pievērsiet uzmanību nervu sistēmai. Izvairīties no problēmām palīdzēs dažādas ēteriskās vanniņas un masāža. Talismans – zelta zivs.

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?