Fotogrāfs pavadīja 7 mēnešus Brazīlijas bordeļos, lai tautai parādītu kas tur notiek!

Ko gan mēs zinam par Brazīliju? Noteikti pirmais nāks prātā skaistās pludmales, dažādi karnevāli, futbols, kafija, daudz mežonīgi pērtiķi un par citiem iespaidīgiem pasākumiem. Taču Brazīlija nav nemaz tik skaista, kā varētu šķist. Ielūkosimies mazliet dziļāk Brazīlijas tumšajos stūros!

Viens no bēdīgākajiem un slavenākajiem nostūriem Riodežaneiro ir Vila Mimoza kvartāls. Ne velti par šo neraksa tūrisma nozarēs un bukletos. Tautā sauktā ”prieka māja”.

Fotogrāfs pavadīja 7 mēnešus šajā kvartālā, lai nedaudz ielūkotos šeit redzētajā un ar to padalītos arī ar citiem cilvēkiem. Visapkārt netīrība, smirdoņa, gruži, lūk, tāda ir Brazīlijas prieka māja!

Šeit nāk dažāda amata cilvēki, gan policisti, gan politiķi un vienkārši cilvēki, kuri meklē izklaides iespējas.

Interesanti ir tas, ka Brazīlijā prostitūcija ir atļauta, bordeļi ir legāli un vis notiek oficiāli.

Klienti šeit drīkst brīvi pārvietoties pa desmitiem istabu. Ne reti šeit iegriežās pat līdz 40 tūkstošiem cilvēku, iespaidīgi, vai ne?

Ticīgie cilvēki šim nostūrim met lielu līkumu, jo uzskata ka tas nav pareizi un šādas vietas ir jāiznīdē visā pasaulē.

Fotogrāfs Fabio Teišejrs šeit vairākas māmiņas ar tikko jaundzimušajiem mazuļiem redzēja, kuri šajā ēkā dzīvo un uzturās.

Fotogrāfs ir īpaši priecīgs par to, ka cilvēki, kuri villā apgrozās neiebilda pret kamerām un gaismām, kas krita viņiem pāri. Cilvēki labprāt padalījās ar stāstiem par piedzīvojumiem un redzēto villā.

Fabio uzskata, ka perfekti fotogrāfijās sanāca atainot dzīvi villā.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?