Erotiskais horoskops nedēļai (4.05.-10.05.)

Erotiskais horoskops nedēļai (4.05.-10.05.)

#AUNS. Auniem būs grūti saglabāt neitralitāti, jo šajā nedēļā viņiem bruks virsū visi, kam nav slinkums. Visbriesmīgākais ir tas, ka slinkums nebūs tiem, uz kuriem bez smiekliem un asarām virsū nevarat paskatīties. Kaut gan, protams, arī brīnišķīgais princis un skaistā princese jūsu ceļā parādīsies un sāks brukt virsū. Bet ar viņiem uzmanīgāk – tie jūs apēdīs ar visiem kauliņiem un aizjoņos tālāk savās karaliskajās darīšanās…

#VĒRSIS. Pie Vēršiem atgriežas apziņa, ka liktenis tomēr viņus ir radījis mīlestībai un seksuālām rotaļām – ne par velti viņu planēta ir Venēra. Tā kā pacentieties izdarīt visu iespējamo, lai šajā nedēļā jūsu tuvība paietu maigi, skaisti un spilgti.

#DVĪŅI. Pasakiet savam dzīvesdraugam priekšā, kā jūs vislabāk glāstīt, kādā tempā glāstīt un cik dziļi. Nevajag kautrēties, jo jūsu mēle ir jūsu draugs visās jomās un nozīmēs. Iespējams, ka pateicībā par jūsu atklātību arī jūsu vīrietis atklās jums savus noslēpumus.

#VĒZIS. Vēži šonedēļ ir skopi uz emocijām, klusi un pat nedaudz vēsi. Bet tas ir tikai pirmais iespaids – jo patiesībā viņos iekšā vārās dažādu jūtu katls, pati galvenā no tām – neapmierinātība ar sevi un pārējiem. Un visa ļaunuma sakne, protams, ieilgušā atturība.

#LAUVA. Lauvām ir laiks pameklēt sev apmierinājumu apkārt – tā uzskata debesu spīdekļi. Protams, ka to var uztvert gan tieši – kā padomu nekavējoties meklēt intrigu un atrast mīļāko. Un var būt viltīgi un traktēt to kā padomu pārlikt gultu uz citu pasaules malu…

#JAUNAVA. „Nezaudējiet galvu cita labuma dēļ” – jums iesaka debesu spīdekļi. Neapšaubāmi, ka svešā vīrā ir gan stāja, gan spēks, bet no sava – ne labuma, ne kā. Vislabākais laiks atcerēties, kā jūs pēc tā „kartupeļa maisa” savulaik skrējāt pakaļ…

#SVARI. Svariem šonedēļ kaut kas „iekodīs dibenā”. Visticamāk, ka tā būs bērnība un jaunība. Visdrīzāk jums kaut kāda iemesla dēļ vajadzēs atcerēties savu pirmo seksuālo pieredzi, un iespējams, pat aktīvi to apspriest. Bet iespējams, ka tās būs sarunas ar bērniem un pusaudžiem par „mūžīgi aktīvo” tēmu.

#SKORPIONS. Skorpioniem ir raksturīga sadursme ar intīma rakstura problēmām. Iespējams, jūsu izredzētajam kaut kas notiks, un iespējams, ka jūs jutīsieties nelāgi. Jebkurā gadījumā pacentieties kaut nedaudz paglāstīt viens otru – tas stiprinās jūsu jūtas vienam pret otru.

#STRĒLNIEKS. Kopīgs gājiens uz seksa veikalu, striptīzbāru un līdzīgām erotiskām vietām – lūk, kas nepieciešams Strēlniekiem un to pusītēm. Apspriežot stipri iepatikušās rotaļlietas vai atklātās dejas, jūs paši nepamanīsiet, kā sāksiet uzbudināties. Vai tiksiet līdz mājām – kas to, lai zin?!

#MEŽĀZIS. Necentieties aizbēgt no sasāpējušām problēmām attiecībās, it sevišķi, ja tās ir erotiska rakstura. Visīstākais laiks aiziet pie psihoterapeita vai seksologa – iespējams, tie sniegs jums derīgu padomu vai palīdzēs tikt skaidrībā ar paša vēlmēm. Jebkurā gadījumā tas ļaus jums paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta.

#ŪDENSVĪRS. Ūdensvīram turpmāk raksturīgi ļoti dīvainas un viņu dzīvesbiedru šokējošas idejas. Kā, piemēram, sekss izpletņa lēkšanas laikā, bet varbūt klasiskās mūzikas koncerta laikā, bet varbūt uz koka zara – katrā ziņā Ūdensvīram labāk nepakļaut riskam sevi un partneri. Bet gan uzrakstīt brošūru „150 veidi, kā mīlēties ekstrēmi” un uzdāvināt saviem draugiem maija svētkos.

#ZIVIS. Zivīm gribas pastaigāties un klausīties lakstīgalās, bet diez vai viņu partneri ir noskaņoti tik romantiski. Tāpēc jums neviens netraucē pastaigāties un klausīties vienatnē. Un pēc tam mesties virsū savam mīļotajam ar kaislīgiem skūpstiem. Vislabāk nakts vidū. Katram gadījumam. Ja spirināsies, tad jūs sapņojat. Lai tagad domā, ka jums sapnis tāds…

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?