Džūlijas Vangas īstais vārds!!

<img class="aligncenter" src="http://grimuar .ru/wp-content/uploads/2015/10/mini-dzhuliya-vang-razoblachenie-e1446816278296-650×250-1446816322.jpg” alt=”Настоящее имя Джулии Ванг – разоблачение” width=”837″ height=”322″ />

Džūijai Vangai šobrīd ir fani visās valstīs. Zināms ir, ka viņa nekādus seansus nevada un nevadīs, kā arī uz jautājumiem par nākotni viņa nevienam neatbild. Citi ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieki labprāt palīdz citiem cilvēkiem, kuriem tiešām ir svarīga viņu tikšanās, taču Džūlija paskaidroja, ka viņai citu problēmas neinteresē.

Настоящее имя Джулии Ванг - разоблачение

Džūlija slēpj savu vecumu, taču visiem zināms, ka viņai ir vairāk kā 30 gadu. Nesen sociālajos tīklos parādījās viņas īstie dzimšanas dati. 29. oktobris 1981. gads. Beidzot arī ir uzzināts viņas patiesais vārds un tas ir – Jūlija Vladimirovna Gavrikova. Daudzi diskutē, kādēļ viņa sevi nedēvē savā īstajā vārdā. Uz fanu vēstulēm viņa neatbild, atturās no selfiju taisīšanas ar līdzjutējiem, izturās vēsi pret visiem. Par savu nākotni arī klusē un smīn. Izdzirdot Džūlijas Vangas vārdu cilvēkiem viņa asociējas ar noslēpumainu, noslēgtu, ar spēku apveltītu cilvēku, kurš tiecās pretī slavai un bagātībai.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?