Draudzīgais horoskops – 26. augusts 2016: apspriežiet idejas ar draugiem, tad būs panākumi

Attēlu rezultāti vaicājumam “zodiac”

Šī diena ir ka radīta, lai savas senās un “iekšās” turētās idejas apspriestu un izrisinātu ar draugiem, kolēģiem, neatkarīgajiem ekspertiem. Pats galvenais, esiet cilvēkos. Vienatne šodien būs jūsu ienaidnieks.
* Auns (21. marts – 20. aprīlis). Ja sajutīsiet, kad kāds pret jums vērpj intrigas, tad nekādā gadījumā tas jums nav jāpiecieš. Parādiet dzelzs gribu un dodiet pretīm šiem cilvēkiem. Ja to nedarīsiet, tad arī turpmāk šie centīsies jums darīt pāri.
* Vērsis (21. aprīlis – 21. maijs). Nekautrējieties uzdot delikātus un sarežģītus jautājumus apkārtējiem. Viņi būs atklāti pret jums un būs gatavi ar jums šos jautājumus apspriest.
* Dvīņi (21. maijs – 21. jūnijs). Ja šodien būs nepieciešams kāds padoms vai ieteikums biznesa lauciņā, tad dodieties uz konsultāciju kaut kur ārpusē. Šajā laikā paša spriedumi liks vēlēties ko labāku.
* Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs). Tagad, ticami, būsiet noskaņots noņemties ar ikdienu un sadzīvi, bet šodien jums nekādīgi nebūtu ieteicams no tā norobežoties. Savācieties ar domām un izdariet visu, kas no jums prasās.
* Lauva (23. jūlijs – 23. augusts). Būsiet tuvu tam, lai domātu par dzīvi un vienlaikus pietuvināsieties saviem senajiem mērķiem. Apspriedieties ar saviem tuvākajiem draugiem – un draugi pavisam noteikti palīdzēs mērķus īstenot.
* Jaunava (24. augusts – 23. septembris). Burtiski sprāgsiet pušu no jūsu iekšējās enerģijas un entuziasma. Pacentieties šo enerģiju ievirzīt pozitīvā gultnē. Izmantojiet to, lai tiktu vaļā no pagātnes kompleksiem un atvērtu sev jaunus horizontus.
* Svari (24. septembris – 23. oktobris). Pietiek sēdēt rokas klēpī salikušiem – pienācis laiks rīkoties! Ja jums ir prātā kādas apslēptas idejas, tad tagad ir īstais laiks, lai ar tām padalīties kolēģu vidū. Būsiet ļoti harizmātisks un pavisam noteikti spēsiet pārliecināt savus draugus.
* Skorpions (24. oktobris – 22. novembris). Šajā periodā attiecības ar draugiem, ticami, veidosies ne tajā labākajā versijā- bet tas nepavisam nav iemesls nolaist rokas. Parādiet dzelzs gribu un cenšaties pielikt papildus spēkus, lai šīs attiecības noregulētu. Zvaigznes šeit jums palīdzēs.
* Strēlnieks (23. novembris – 21. decembris). Šī diena varbūt nebūs tā labākā – attiecībās ar citiem cilvēkiem. Tomēr tas nebūt nenozimē, ka viss “aizies kaķim zem astes”. Neskatoties uz strīdiem, jums izdosies visai vērā ņemams progress visās lietās.
* Mežāzis (22. decembris – 20. janvāris). Par spīti tam, ka ikdienas rutīna liksies pārāk vienveidīga un garlaicīga, nevajadzētu no rutīnas atkāpties. Tagadējais laika periods ir nemierīgs, un jums būs ļoti svarīgi saglabāt prognozējāmību un cietu pamatu zem kājām.
* Ūdensvīrs (21. janvāris – 19. februāris). Šodien jums jābūt acīgam saskarsmē ar apkārtējiem – pat ar tiem, kurus uzskatiet par labiem draugiem. Viņi var kaut ko ne visai labu perināt pret jums – un jums ir nepieciešams savlaicīgi to visu atklāt.
* Zivis (20. februāris – 20. marts). Jums vajadzētu būt atvērtiem ar domām un padalīties tajās ar apkārtējiem. Pat ja dažreiz draugi jums nepiekritīs, kopumā jums kļūs vieglāk ap dūšu, kad būsiet apspriedis idejas un domas ar kādu.
0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?