Domā šī ir pieczvaigžņu viesnīca? Ieskaties vērīgāk!

достоинства и недостатки пластиковых и деревянных окон

Šī nav parasta viesnīca, bet gan kaut kas īpašs, ko slavenības ir iecienījušas. Iepazīsties – šis ir pirmais gaisa pieczvaigžņu viesnīca, ar kuru lepojās tā izgatavotāji un autori. Paskatīsimies tuvāk!

Ja nezināt, ka tā ir lidmašīna tad varētu šķist, ka esi nokļuvis parastā augstākās klases viesnīcā. Šīs lidmašīnas nosaukums ir  Boeing 787 Dreamliner, kurā ir vairākas guļamistabas, vannas, ofisi, ēdnīcas un pat kinoteātris. Tas tik ir kaut kas!

Parasti šāda veida lidaparātā varētu ietilpt 335 pasažieri, taču šajā luksusa lidmašīnā viņš reizē par pārvietot tikai 40 cilvēkus. Bet ērtības tādas, kādas nav nevienā citā! Pārsvarā šo gaisa viesnīcu izmanto prezidenti, slavenības un politiķi.

Šeit ir īsta paradīze!

Šeit, gan mēbeles, gan pārējos interjera priekšmetus ir izvēlējušies slaveni dizaineri, kuri vēlējās lidojumu padarīt pēc iespējas modernāku un skaistāku. Jā, tas viņiem ir izdevies!

Aplūkosim vēl dažas bildes no šīs sapņu gaisa viesnīcas:

Vai iepatikās lidmašīna? Neslēpsim, ka katrs no mums kaut pusstundu vēlētos šeit uzturēties un izbaudīt visas ekstras ko šis lidaparāts var sniegt pasažieriem.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?