Dažas pazīmes, ka mājas ir kāds gariņš vai spoks

Attēlu rezultāti vaicājumam “ghost in home”

Mājas gariņi un spoki ir mums visapkārt, taču mēs tos neredzam. Reizēm ir sajūta, ka mūs itkā kāds novērotu, dzirdam dažādas skaņas vai pat vaidus. Mūsu mirušo radinieku dvēseles atgriežas pie mums, lai mūs sargātu un pasargātu no dažādām nelaimēm, kas stāv ceļā. Iesakam jums izlasīt, kādas pazīmes ir ja mājās mīt spoki.

Sajūta ka jūs novēro

Jā, pie pirmajām pazīmēs ir šī! Daži cilvēki iremocionālāki,tādēļ tie var sajust lietas kuras nāk ne no šīs pasaules. Jāpievērš uzmanība, ja šādas sajūtas jūs pārņem ēkā, kurā tikko esat ievākušies, iespējams ka spoki pēta mājas jaunos saimniekus un ne vienmēr viņiem patīk, kad viņu miteklī ir sveši cilvēki.

Trokšņi un dažādas skaņas

Ja dvēsele nav radusi mieru, tad tā mēģinās ar jums sazināties vai aizbiedēt prom. Bieži var pārvietoties dažādi priekšmeti, dzirdami vaidi vai kādas konkrētas frāzes, durvju dauzīšanās un citas tik pat dīvainas lietas.

Biežas garastāvokļa maiņas
Jā, pat šī ir viena no pazīmēm! Ja tavs garastāvoklis kļūst no jautra līdz asaru pilnam ,tas varētu nozīmēt, ka šo sajūtu rada spoki vai gari.

Vizuāls kontakts

Šādā gadījumā ir uzreiz skaidrs, ka spoks eksistē. Vajadzētu doties pie ekstrasensa vai dziednieka, kas spētu šo garu ar jūsu palīdzību padzīt un palīdzētu atrast šai klaiņojošajai dvēselei mieru.

Kaķa reakcija

Nav noslēpums, ka kaķi spēj sajust to ko mēs nespējam, tādēļ ja kaķis sāk uzvesties dīvaini, skatās kaut kur ar baiļu pilnu skatienu, slēpjās no kāda, tad viņš varētu šādi reaģēt uz mirušo dvēseli ko redz savā priekšā.

 

Šīs ir tikai dažas pazīmes, ka jūsu miteklī ir ieperinājusies mirusi dvēsele. Ja šis gars ir labsirdīgs tad nav pamata uztraukumam, taču ja tas sāk izrādīt agresiju par jums un jūsu ģimeni, tad griezieties pēc palīdzības. Spoki ir spējīgi iznīcināt jūsu veselību, tādēļ nebrīnieties, ka veselības stāvoklis pēkšņi pasliktinās. Sargājiet sevi!

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?