Britnija Spīrsa laidusi klajā interesantu videoklipu. Sekojam līdzi!

landscape-britney-spears-las-vegas-residency-promo-image-2

Britnija Spīrsa ļoti iepriecinājusi visus savus fanus!

Šis videoklips ir pārpildīts ar romantiku un satriecošām emocijām. Tieši dēļ mīlestības pret mūziku viņa visas savas emocijas izliek video tapšanā. Britnija Džīna Spīrsa ir amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore, dziesmu producente, dejotāja un aktrise. Viņa visā pasaulē ir atpazīstama un noteikti nav tāda cilvēka, kurš nav dungojis līdzi viņas dziesmu tekstiem un melodijai.

Attēlu rezultāti vaicājumam “britnija spīrsa 2016”

Šo slaveno dziesmu noteikti visi būs dzirdējuši – Baby One More Time ir amerikāņu popdziedātājas Britnijas Spīrsas debijas studijas albums. Piedāvājam Jums vēlreiz noklausīties šo dziesmu un iegrimt pārdomās un atmiņās:

Nekas nav mainījies un Britnija joprojām ir mūzikas dīva un piemērs daudzām mūsdienu dziedātājām. Viņa katru reizi priecē fanus ar interesantiem video un nu lūk, arī nesen viņa izdevusi veltījumu faniem un kā viņa pati uzskata, tad fani ir tie kas viņu motivē nepadoties un turpināt iesākto darbu. Veiksmi, Britnijai! Laiks noklausīties jauno videoklipu ar nosaukumu ”Slumber Party”, kuru Britnija izpilda kopā ar Tinashe. Patīkamu klausīšanos!

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?