Auto slikti pielec vai nepielec vispār ziemā? Risināsim šo problēmu! + Padomi dīzelistiem

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “car problems in winter”

Ziema ir gadalaiks, kurš nes nopietnus un sarežģītus pārbaudījumus automašīnām. Ideāls variants ir automašīnu uz nakti galbāt siltā garāžā, tas nev atvieglos daudz problēmas ar, kurām saskarās visi autovadītāji, kuru spēkrati atrodās ārā aukstumā. Piemēram, aizsaluši logi, mitrums salonā, akumulatora problēmas, bieza sniega kārta uz auto un bieži gadās tā, ka autovadītājs pat nespēj tikt iekšā automašīnā, jo durvis ir aizsalušas. Gaisa temperatūrai nokrītoties zem 20˚C – nepatīkami pārsteigumi jau gadās daudz biežāk un nav reti gadījumi, kad uzticamais spēkrats vairs nav iedarbināms un tā vadītājam nu sākas galvassāpes.

Noskatieties video par to, kādas varētu būt problēmas, ja automašīna agrā ziemas rītā ”nelec”:

Ziemā dīzeļdzineju transportlīdzekļi ir īpaši jutīgi pret degvielas kvalitāti. Bieži tieši dīzeļu utomašīnas īpašnieks saskarās ar rīta aukstuma problēmām un vadītājam atliek tikai raustīt plecus un nevarēt saprast kāpēc tā noticis, jo viņš par savu auto pirms ziemas bija parūpējies un visu vajadzīgo nomainījis, tad kur ir tā problēma? Lai iedarbinātu auto var lietot iedarbināšanas aerosolus, kas gaisa ieplūdes vadā iesmidzina viegli uzliesmojošu gāzi, bet ir jāuzmanās, lai šo aerosolu neiepūstu par daudz – pārdozēšana var radīt motora bojājumus.

Tagad skatāmies video, kur uzzināsi vēl dažus padomus, kas tev no rīta var noderēt:

Un vēl ļoti svarīgi padomi, gan bendzīnmotoriem, gan arī dīzeļmotoriem. Jo stiprāks sals, jo biežāk jāsastopas ar šīm grūtībām.Par cik pie mums nesen tikai ziema ir iestājusies un nu rit pilnš sparā, tad vajadzētu pēc iespējas vairāk uzmanīt automašīnu un iegaumēt vērtīgus padomus, ko mums sniedz profesionāļi.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?