Atklāta reģistrācija Jūrmalas velomaratonam

Jurmalas velomaratons 04

Latvijas Veselīgā pilsēta Jūrmala aicina reģistrēties gada vērienīgākajam Jūrmalas sporta pasākumam – Jūrmalas velomaratonam, kas notiks 7. jūnijā. Jūrmalas velomaratons ir viens no lielākajiem velosporta notikumiem sezonā, kas šogad noritēs jau 6. gadu.

Šogad “Jūrmalas velomaratonā” dalībniekiem būs pieejamas četras distances, no kurām katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko, atbilstoši savai sagatavotības pakāpei. Profesionāli sportisti un pieredzējuši velobraucēji aicināti pieteikties “DION” Sporta brauciens 87km, bet vidējas sagatavotības dalībnieki varēs izvēlēties “Skandi Motors” Tautas braucienu 40km. Ģimenes kopā ar bērniem būs īpaši gaidītas “Turkish Airlines” ģimenes braucienā 14,5km un LEGO bērnu distancēs 500-1000m dažādām vecuma grupām. Starta un finiša zona atradīsies pilsētas sirdī pie Dzintaru koncertzāles, kur visiem dalībniekiem un viņu atbalstītājiem organizatori būs sarūpējuši interesantas izklaides visai ģimenei.

“Riteņbraukšanas sports un velosipēdu kustība Latvija iegūst aizvien lielāku popularitāti, un to mēs redzam ik dienu. Velomaratons nav tikai profesionāļu sports. Ikviens, kurš domājot par veselīgu dzīvesveidu un fizisko formu no rīta dodas uz darbu ar velosipēdu vai nedēļas nogalēs dodas braucienā ar ģimeni, velomaratonā varēs satikt līdzīgi domājošos,” stāsta velobrauciena organizētāju Baltijasmaratoni.lv pārstāvis Kaspars Tupiņš. “Sacensības ir iespēja profesionāļiem pierādīt savas spējas, bet īpaši aicinām ikdienas velobraucējus gūt prieka un enerģijas lādiņu, pārvarot jaunus izaicinājumus.”

Velomaratona organizatori ir izstrādājuši četras drošas un ērtas trases visiem sagatavotības līmeņiem. Trasēs dalībniekiem būs pieejami dzirdināšanās punkti, kuros dalībnieki varēs stiprināt spēkus ar “EVIAN” ūdeni un “DION” izotoniskajiem dzērieniem. Iepazīties ar visu distanču maršrutiem un reģistrēties dalībai velomaratonā var mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv

“Jūrmalas velomaratons ir svētki visai pilsētai, kas ik gadu pulcē velobraucējus, viņu ģimenes un draugus no visas Latvijas un Baltijas. Kopīgi mēs iedibinām veselīga dzīvesveida tradīcijas vairākās paaudzēs,” atzīst Jūrmalas mērs Gatis Truksnis. Atbilstoši Jūrmalas veselīgās pilsētas statusam, 2015. gada sezonā kūrortpilsēta sadarbībā ar Baltijasmaratoni.lv piedāvās bagātīgu sporta pasākumu kalendāru vairākos tautas sporta veidos.

Organizatori būs īpaši parūpējušies, lai radītu svētku sajūtu visiem apmeklētājiem. Pasākumu epicentrā pie Dzintaru koncertzāles ģimenes ar bērniem varēs izpētīt LEGO bērnu pilsētiņu, bet pieaugušie varēs sacensties atraktīvajās ruļļu cīņās.

Uzvarētājus sagaida vērienīgs balvu fonds, ko nodrošinās velomaratona sponsori. Visi finišējušie dalībnieki saņems īpaši veidotas medaļas un uzmundrinājuma balvas, ko visiem dalībniekiem būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji. Medaļas un diplomus svinīgi iegūs arī visi LEGO bērnu brauciena dalībnieki, turpretī paši ātrākie puiši un meitenes saņems īpašās balvas no LEGO.

Šogad balvu fondu papildina īpaši vērtīga balva, uz kuru var pretendēt ikviens dalībnieks: visi, kas būs piedalījušies vismaz trijos no Baltijasmaratoni.lv organizētajiem sporta pasākumiem 2015. gada sezonā, piedalīsies NISSAN PULSAR izlozē no “Skandi Motors”. Svinīgā izloze notiks gada pēdējās sacensībās, Jūrmalas MTB velomaratonā 13. oktobrī, noslēdzot sporta pasākumu sezonu.

Reģistrēties Jūrmalas velomaratonam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv

līdz 4. jūnijam (ieskaitot), visos sporta preču “Fans” veikalos, kā arī sacensību dienā klātienē. Bērniem līdz 12 gadiem, reģistrējoties mājas lapā, dalība Jūrmalas velomaratonā ir bez maksas. Reģistrējoties līdz 11. maijam, dalības maksa Sporta distancē ir 15 eiro, Tautas braucienā 10 eiro, bet Ģimenes distancē 7 eiro. Pēc 11. maija dalības maksa pieaugs.

Numuri dalībniekiem tiks izsniegti sacensību dienā reģistrācijas punktā. Dalības maksā iekļauta profesionāli sagatavota trase ar atveldzēšanās punktiem, dalībnieku numuri, ēdināšana pēc sacensību finiša, kā arī medaļas un balviņas no pasākuma atbalstītājiem visiem dalībniekiem. Visiem, kam tas būs nepieciešams, būs pieejama medicīniskā palīdzība un velosipēdu serviss.

Jūrmalas velomaratonu organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar “Baltijasmaratoni.lv”. Velomaratona ģenerālsponsors ir “SMScredit.lv”.Pasākumu atbalsta “Turkish Airlines”, “LUKOIL”, “Fans”, “DION”, ‘’EVIAN’’ “GARMIN”, “Koblenz” un “Skandi Motors”.

Jurmalas velomaratons 02 Jurmalas velomaratons 01 Jurmalas velomaratons 03

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?