7 noderīgi padomi kā uzlabot spermas garšu

ivf

Padoms Nr.1 – ēdienreizēs iekļaujiet svaigus augļus un dabīgās sulas. Ja jūs regulāri ēdīsiet ananāsus, tad spermas garša kļūs daudz labāka.
Desertā lietojat augļu salātus no kivi, melones, persikiem un mango. Bet no āboliem gan vajag izvairīties, jo spermas garša var mainīties ne uz to labāko pusi.

Padoms Nr.2 – laiku pa laikam desertā apēdiet jogurtu, kas piedod spermai saldu garšu. Ja to ēdīsiet bieži, tad rezultāts būs tieši pretējs, un kopā ar sliktu garšu saņemsiet arī nepatīkamu smaku.

Padoms Nr. 3 – katru dienu lietojiet produktus, kas uzlabo spermas garšu: pētersīļus, dilles, seleriju, iekļaujiet tos karstajos ēdienos, kā arī salātos Nav vēlams lietot kāpostus un sparģeļus, jo šie produkti pasliktina spermas garšu.

Padoms Nr. 4 – jūras veltes ir populārāki un spēcīgi afrodiziaki. Bez tam, tās palielina seksuālo vēlmi, uzlabojas spermas garša. Nepieciešamā deva ir vien 200 g.

Padoms Nr. 5 – samaziniet kafijas lietošanas daudzumu, vai arī vispār no tās atsakieties. Aizliegto produktu sarakstā jāiekļauj arī alkohola lietošana un smēķēšana. Tas veicinās spermas garšas uzlabošanos.
Padoms Nr. 6 – vīriešiem, protams, tas būs grūti, bet, lai uzlabotu spermas garšu, nepieciešams samazināt gaļas, it īpaši sarkanās, lietošanu.
Padoms Nr. 7 – samaziniet konservantu lietošanas daudzumu: ātrie ēdieni, čipsi, sausiņi – tas viss ietekmē spermas garšu.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?