7 iemesli nestrādāt kopā ar mīļoto

1. Es tevi gribu uz direktora galda.

Kā gan iespējams koncentrēties darbam, kad “visskaistākā no visām fejām” sēž tieši pretī un vienīgais, ko tu tagad esi spējīgs darīt, ir aizvērt tukšo Word dokumentu un padalīties ar viņu par ekstremālas mīlēšanās kaut kur, kambarī, gudrībām. Un pēc tam problēmas: neizpildīji plānu, zems progress, divnieki un vecāki pie direktora. Tu teiksi, ka “500 vasaras dienās’’ galveno varoni dievināšanas objekts tikai iedvesmoja. Bet atceries, ar ko beidzās šis stāsts?

2. Strīdi tiek iznesti no mājām.

Kā lai strādā, ja šī briesmone vēl vakar no rīta visus nervus sabojāja, garastāvokli samaitāja, uztaisīja histēriju (izvēlies, ko vēlies) vislielākā sīkuma dēļ un tagad tur sēž, kopā ar savām mēnešreizēm un kaitina tevi, turklāt vēl flirtē tam dundukam ar moderno frizūru! Un it kā mīlošu netēlosi – par daudz lieku acu, un cilvēkos kaut kā kauns. Un vēl sirdsi spieš no rīta neizteiktās pretenzijas, jo, kā zināms, labas domas atnāk vēlāk. Un te nu jūs staigājat pa koridoriem, pārvērtušies par kaujiniekiem, un mērķējat viens uz otru. Un tavas domas galīgi nekavējas pie darba, bet gan pie mēģinājuma tikt skaidrībā, vai tu to muļķi vēl mīli un, kā salīgt mieru tā, lai nepaliktu par vārguli.

3. Krāpšana, nodevība, mānijas.

“Kāda velna pēc viņa tik ilgi ir priekšnieka kabinetā? Viņa jau piekto reizi skatās uz nodaļas vadītāju! Tur kaut kas nav tīrs…Viņas pārāk daudz komunicē ar Zigismundu! Saka, ka tikai kolēģi….zinu es tos kolēģus, no sākuma tikai draugs, bet pēc tam kas vairāk! Tas jāizbeidz! Tūlīt piecelšos un sadošu!” – lūk, tādas domas tev nāks prātā par savu burvju feju un jūsu kopīgiem kolēģiem. Nepietiek ar to, ka darbā nevari koncentrēties un mīlas nakts vietā ar savas greizsirdības objektu tevi sagaida sadomazo ar apvainoto priekšnieku, turklāt vēl ar visiem kolēģiem sastrīdēsies. Bet ar viņiem strīdēties nevajag.

4. Netraucē manai karjerai, maita!

“Tā maita ir tik pat ambicioza, kā es. Vajag viņai nolasīt morāli. Tur melns uz balta rakstīts, ka vīrietis ir pats galvenais. Par vietnieku ir jākļūst man! Es labāk tiktu galā! Bet viņa lai paliek savā vietā. Kas ir, labs amats priekš sievietes. Es taču viņu pazīstu labāk, viņa nemāk vadīt.” – tu nodomā, skatoties uz to, kā tava meiča mērķtiecīgi kāpj pa karjeras kāpnēm. Pat ātrāk par tevi. It īpaši tajā brīdī, kad jūs tiešā veidā konkurējat viens ar otru par kādu projektu. Šeit arī rodas greizsirdība, kompleksi un neapmierinātība. Atceries filmu par Ronu Burgundiju. Neskatoties uz visu ironiju, līdzīgu problēmu filmā atrisināja lieliski. Ne tikai tur. Un vienalga, ka projektu, ar kuru viņa uzstājās, uzrakstīji tu, paņēma taču viņu. Tev taču gribas viņu barot, vest uz ārzemēm, pirkt I-phone, bet sanāk otrādi…Vispār jau nebūtu slikti, ja vien nebūtu viens spalvains BET: visi kolēģi zina, ka viņa ir krutāka par tevi. Ja vien viņa strādātu citā vietā…

5. Es tevi vēroju. 

“Ak Dievs, atkal viņa!” – tu nodomā, uzsmaidot savai meitenei brīdi, kad gribēji pastāvēt un maliņā uzpīpēt. Bet te viņa tev atgādina, ka tu it kā atmet. Un pēc tam, iedomājies, tu sarunājies ar kolosālu kolēģi, kurai ir iepriecinošs krūšu izmērs, un kura ir kā eņģelis, kas nolaidies no debesīm, izgājis atlasi un atrodas uz žurnāla vāka. Pieņemsim, ka tu esi uzticīgs ideālists un vienkārši ar viņu sarunājies, bez jebkāda slēpta nodoma.  no debesīm nolaidies. Tev vienkārši ir interesanti uzzināt viņas viedokli par Babilonass karaļa Nebukadnecara II iekšējo iekarošanas politiku. Un tajā kulminācijas brīdī, kad tu uzzini, ka viņa neprātīgi mīl rumāņu diktatoru Čaušesku, tajā pašā atbildīgajā brīdī parādās tava madāma un sāk visādi tevi apskaujot (vajag taču parādīt, kā īpašums tu esi), dod mājienus dāmītei, ka svešu īpašumu nedrīkst šķērsot. Un tā visu laiku. Viņa visu par tevi zina, par katru tavu soli, un nebeidz būt greizsirdīga par visu, kas tavā birojā valkā krūšturi. Pat uz Zinaīdu Karlovnu, kurai 100 gadi palika jau pirms revolūcijas. Šķiršanās, pat visīsāka – ir vējš attiecību ugunij. Un tā tu redzi viņu 24 stundas diennaktī (tev ir paveicies, ja dzīvo ar mammu), jūsu uguns dziest no izmisuma, nesapratnes un garlaicības asarām un galu galā – no histērijas, skandāliem un…the end jūsu attiecībām.

6. Baumu hītparāde.

Katrs tavs kolēģis, sākot no apkopējas līdz priekšniekam, zinās visjaunākās baumas par jums. Pieņemsim, ka kāds ir izdzirdējis, kā tu sarunā ar savu meiču teici: “Atvaino, es darbā nogurstu. Nav spēka,” – tā uzreiz kāds fantazētājs izdomā, ka jums nav dzimumdzīves un vispār – tu esi impotents.  Bet tu patiesībā domāji laika trūkumu, lai līmētu tapetes. Bet visiem ir vienalga. Par jums pastāvīgi runās, aprunās, analizēs un fantazēs. Un tad vēl tie šķībie skatieni un neīstie jautājumi..Jebkura augstākā tonī pateikt frāze – jūs esat sastrīdējušies. Apmainījāties ar smaidiem – tas nozīmē, ka nupat noliktavā mīlējāties. Un tad vēl kaut kāds tēvocis Jānis tev mācīs par ģimenes dzīvi un apkraus ar ekskluzīviem padomiem. Sliktāk būš, ja par pēdējām baumām par jums atklāti jokos tavs neaudzinātais priekšnieks. Visa tā paķeršana, smīniņi… vai tev to vajag? Tu teiksi, ka nedosi iemeslu? Atradīs, nesatraucies. Uzvedīsieties klusi un mierīgi – nodomās, ka praktizējiet kaut ko un zogat bērnus.

7. Nav prieka atgriezties mājās.

Mājās nav, par ko parunāt. Ne to pateici, ne tā izdarīji. It sevišķi, ja tu esi priekšnieks, un esi uzdevis viņai tādu uzdevumu, par kuru no maigā, sievišķīgā ķermeņa sāka līst nelietīgi, spalvaini neapmierinājumi un aizvainojumi. Darbs dod papildus pretenzijas un strīdus. Negribas vienam otru redzēt. Pēc darba gribas atslēgties, apskaujot tev mīļo cilvēku, bet viņš jau tik ļoti asociējas ar ienīsto darbu, ka galu galā attiecības vairs nenes nekādu prieku. Lūk tā, vecīt, izvairies no tā, cik vien spēj.

avots: brodude.ru

1 Comment
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?