5 zodiaka zīmes kurām līdz Jaunajam gadam ir jāizdara lūk, šis lai nākamais gads izdotos!

Attēlu rezultāti vaicājumam “new year celebration wallpaper”

Jaunais gads ir svētki, kad tiek svinēts jauna kalendārā gada sākums. Jau pavisam drīz pienāks 2017. gads.  Vai tas būs bagāts, ražīgs, saticīgs gads, tas ir atkarīgs tikai no mums pašiem. Sliktās attiecības, negatīvās domas, parādi ir jāatstāj vecajā gadā un 2017. gadu sākot ir jābūt kopā ar mīļajiem, ar cilvēkiem ar kuriem tu vēlies pavadīt visu nākamo gadu. Nākamais gads būs īpaši labvēlīgs Gaiļa gadā dzimušajiem, veiksme viņiem burtiski sekos pa pēdām. Lūk, šīm piecām horoskopa zīmēm vajadzētu līdz Jaunajam gadam paveikt šos darbiņus, lai 2017. gads būtu veiksmīgs un ražīgs. Pārējām zodiaka zīmēm jau zvaigznēs tiek ierakstīta veiksmes klātbūtne un viņiem atliek tikai baudīt gadu.

LAUVA

Šis gads ir bijis sarežģīts un ar dažādiem negaidītiem pavērsieniem. Vai esi aizdomājies, ka šīs sarežģītās situācijas iesāki tu pats? Tev noteikti vajadzētu līdz 31. decembra plkst. 00:00 atvainoties un salīgt ar cilvēkiem, kuriem tu esi nodarījis pāri vai kādā veidā apvainojis.

ŪDENSVĪRS

Šajā gadā bija grūtības ar naudas lietām, tādēļ nācies pat ņemt aizdevumu. Nedrīkst šīs sarežģītās naudas problēmas vilkt vairāku gadu garumā, tādēļ padomā un iespējams tu vari ātrāk atbrīvoties no šīs liekās nastas. Parādus cilvēkiem arī vēlams būtu atdot līdz Jaunajam gadam.

MEŽĀZIS

Šajā gadā ir nācies iepazīties ar cilvēkiem, kuri tev nest vienas neveiksmes. Aiz muguras šie saucamie ”draugi” tevi aprunā un vērpj intrigas, dēļ kurām tev ir jācieš. Līdz svētkiem tev nepieciešams izanalizēt, kuri ir tie tavi īstie draugi.

JAUNAVA

Mīlestībā ir gājis kā pa kalniem. Mīlestība veidojās starp diviem cilvēkiem, nevis trīs vai pat vairākiem. Saliec visas savas domas pa plauktiņiem un tu sapratīsi, ka vienas dienas dēkas nav tās labākās. Līdz 31. decembrim tev jāatrod tuvs pretējā dzimuma cilvēks, ar kuru tu labprāt pavadītu šo svētku nakti.

VĒZIS

Ar lieliem naudas darījumiem vajadzētu piebremzēt līdz svētkiem. Nevajadzētu medklēt jaunu mīlestību līdz decembra beigām. Ja paspēsi visas negatīvās domas izmest no sava prāta, iespējams svētku naktī tu sastapsi savu īsto un vienīgo ar, kuru pavadīsi kopā ilgu laiku.

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?