5 zodiaka zīmes, kurām autovadīšana nav tā stiprākā puse

Attēlu rezultāti vaicājumam “car wallpapers”

Autovadīšana ir sarežģīts process, kuru nevar apgūt vienā dienā. Tam ir nepieciešams daudz vairāk laikā nekā šķiet. Dažiem ir gadījies tā, ka iestājas autosskolā laikam ejot vienkārši nekas nesanāk un tu nespēj to apgūt, bet kādēļ tā? Daudz ko nozīmē tā brīža zvaigžņu novietojums, kurš tiek balstīts tieši uz tavu horoskopa zīmi. Daudzi cilvēki ir atmetuši ar roku autovadītāja apliecībai, jo vienkārši viņiem nekas nesanāk un viņi nespēj to paciest. Šīm 5 zodiaka zīmēm autovadīšana nav tā stiprā puse un par šo vajadzētu aizdomāties, ja tu vadi auto:

AUNS

Lai gan varētu šķist, ka tu visu ātri apgūsti un tev viss sanāk, bet tajā pašā brīdī adrenalīna pilnā situācijā uz ceļa tu vienā mirklī pēkšņi visu aizmirsti, kas tev tika mācīts, tādēļ ir iespējama autoavārija. Vajadzētu vairāk fokusēties uz sarežģītām situācijām uz ceļa, nevis izvēlēties tos vieglākos maršrutus.

VĒZIS 

Ar laiku tu vari apgūt autovadīšanas iemaņas, taču kas saistās ar auto uzbūvi un elementārām lietām ko obligāti vajadzētu zināt jaunajiem šoferīšiem tu vienkārši nespēj atcerēties un iegaumēt. Dodies pie zināma automehāniķa, lai uzzinātu dažādus sīkus padomiņus, kuri tev noderēs vadot automašīnu.

STRĒLNIEKS

Uz ceļa izveicīgs un viegli spēj manevrēt, taču par klupšanas akmeni ir agresija uz ceļa. Ja diena strēlniekam nav izdevusies, viņš izārdīsies un izlādēsies uz ceļa pret citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Uzmanieties!

MEŽĀZIS

Ilgi nāksies apgūt autovadīšanas iemaņas, pat tad kad autovadītāja apliecība jau būs kabatā. Esi uzmanīgs un mācies būt pieklājīgs pret citiem!

SVARI

Īsts monstrs uz ceļa! Aizmirst par pagrieziena rādīšanu, neievēro ātruma ierobežojumus. Viņam nepastāv nekādi noteikumi, tādēļ arī uz ceļa viņam neveicās. Biežas avārijas, sodi. Mācies no kļūdām!

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?